Komentāri

Varam būt laimīgi, ka dzīvojam tādos platuma grādos, kur daba novērojama visā tās krāšņumā.

Jau ierasts, ka vairākas reizes gadā pie Latvijas debesīm ir redzama ziemeļblāzma, taču nupat esam pieredzējuši patiešām neparastu saulrietu tepat Baltijas jūrā.

Astronoms Ilgonis Vilks savā Youtube kanālā publiskojis video ar saulrietu, kas 29. maija vakarā novērots pie Latvijas debesīm. Materiālā redzams, ka saule atrodas virs horizonta, taču pēc tam saulriets sadalās divās daļās. Skats patiešām iespaidīgs!

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl