Komentāri
Aizdomīgais sainītis pie Ekonomikas ministrijas izrādījies cietais disks
Foto: LETA

Trešdienas, 4. marta, rītā pie Latvijas Ekonomikas ministrijas tika atrasts aizdomīgs sainītis, radot bažas par spridzekli. Izrādījies, ka kāds zem atkritumu tvertnes novietojis cieto disku.

Lai saini no Brīvības ielas 55 aizvāktu, uz notikuma vietu bija devusies pretterorisma vienība Omega, taču nekas sprādzienbīstams sainī nav atrasts, pauda Valsts policijas pārstāve Diāna Lūkina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā gājēju un satiksmes kustība bija ierobežota, taču tagad tā ir atjaunota.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl