Komentāri

Šobrīd lielākoties visās Eiropas lielākajās pilsētās notiek dažādi būvniecības un labiekārtošanas darbi, taču Rīga iezīmējas ar to, ka šeit tie notiekot stihiski, LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja sociālantropologs, pilsētu attīstības pētnieks Viesturs Celmiņš.

Viņš skaidro, ka ielu remontdarbu laikā nereti nav saprotams, kur pārvietoties velosipēdiem, gājējiem un ģimenēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Viesturs Celmiņš
Sociālantropologs, pilsētu attīstības pētnieks

Mēs labiekārtojam pilsētu, mums ir plašāki trotuāri un apzaļumoti parki, bet varbūt tas veids, kā mēs to darām nav tas apķērīgākais un plānotākais. Es domāju, ka mēs izskatāmies labi, – tajā ziņā, kas cenšamies labiekārtot pilsētu. Pašreiz nav neviena pilsēta Eiropā, kur nenotiktu lielas celtniecības. Tas par ko cilvēki pārdzīvo ir tas, ka tas notiek stihiski.

Tāpat Celmiņš min, ka nākotnes diskusiju jautājums būs Rīgas mikrorajonu attīstība, uzsverot, ka šobrīd lielākā daļa pilsētas iedzīvotāju dzīvo guļamrajonos.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl