Komentāri
Pētnieki: Krievijas “maigā vara” – ciniski meli un propaganda
FOTO: LETA ()

Austrumeiropas politikas pētnieki šonedēļ publiskoja savu jaunāko pētījumu par Krievijas īstenotās propagandas ietekmi uz Baltijas valstu un arī Latvijas iedzīvotājiem.

Un tas atklāj daudz skaudrāku patiesību par to, ko nepiedodami bieži dēvējām par “maigo varu” – tā ir nevis maiga, bet ciniska, un tiek īstenota ar melu un propagandu ziņās, izmantojot sev lojālus medijus un it kā nevalstiskās organizācijas, bet to saturs ir klaji antirietumniecisks, kas noved pie iekšpolitiskas spriedzes un sabiedrības šķelšanās. Un šī Krievijas īstenotā politika jau ir iedarbojusies daudz plašākā reģionā – tā intervijā LNT ziņām norādīja The Economist apskatnieks Edvards Lūkass, kas šonedēļ viesojās Rīgā:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Uzskatu, ka ir ļoti svarīgi, lai jūs paliktu pro-rietumnieciski, bet Krievija Centrāleiropā ir parādījusi pārsteidzošu spēju agrāk pro-rietumnieciskas valstis padarīt par Krievijas pakalpiņiem. Paskatieties, kas notiek Bulgārijā, Ungārijā, Čehijā, Slovākijā. Šīs četras valstis – īpaši čehi un slovāki, kuri iepriekš bija ļoti uzticīgi transatlantiskajām saitēm – tagad mēs redzam, ka viņi pretojas sankcijām pret Krieviju, netīra nauda no Krievijas plūst viscaur viņu politikai, viņi veic jaunus enerģētikas projektus ar Krieviju, netērē naudu aizsardzībai.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl