Komentāri
Pētījums: Latvijas iedzīvotāji visvairāk vēlās strādāt “Latvenergo” un “Lattelecom”
Foto: LETA

Iekārojamāko darba devēju topa augšgalā pērn lielas izmaiņas nav notikušas – darba ņēmēji visvairāk vēlas strādāt uzņēmumos “Latvenergo” un “Lattelecom”, bet par trešo vietu cīnās “Latvijas Mobilais telefons” un “Swedbank”, ziņo personāla atlases kompānijas “WorkingDay Latvia” mārketinga direktors Māris Silinieks.

2012.gadā darba ņēmēji visaugstāk bija novērtējuši iespēju strādāt AS “Latvenergo”, un šis uzņēmums savas pozīcijas topa augšgalā saglabājis arī pērn.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunākajā pētījumā otrs iekārotākais darba devējs ir SIA “Lattelecom”, trešais – LMT, ceturtais – SIA “Swedbank”, piektais – VAS “Latvijas Valsts meži”.

2013.gada iekārotāko darba devēju topa augšgalā būtiskas izmaiņas nav notikušas – pirmās divas vietas ir palikušas nemainīgas, par trešo vietu notiek sīva cīņa starp “Latvijas Mobilo telefonu” un “Swedbank”. Savas pozīcijas ir uzlabojis “Air Baltic Corporation”, pakāpjoties par četrām vietām un ierindojies sestajā vietā. 2010.gadā “Air Baltic Corporation” iekārotāko darba devēju vidū ieņēma godpilno pirmo vietu.

Darba devēja tēls ir uzlabojies arī Rīgas brīvostai, ierindojoties 13.vietā. Tā kā informācijas tehnoloģiju (IT) speciālisti darba tirgū ir īpaši pieprasīti, uzņēmumiem, cīnoties par labākajiem speciālistiem, ir jāspodrina tēls darba tirgū. Diviem IT uzņēmumiem – “Accenture Latvijas filiāle” un “Tieto Latvija” – tas ir palīdzējis attiecīgi pakāpties no 20. un 27.vietas 2012.gadā uz 14. un 20.vietu pērn, liecina pētījuma dati.

SIA “WorkingDay Latvia” pētījums “Iekārotākais darba devējs 2013” tika veikts interneta vidē 2014.gada vasarā. Tajā piedalījās 3150 respondenti. Pētījums tiek veikts reizi gadā, sākot no 2007.gada, un to paredzēts veikt arī turpmāk.

Jau vēstīts, ka februārī līdzīgu pētījumu publicēja interneta personāla atlases kompānija “CV-Online Latvia”, kur pirmo vietu arī ieņēma AS “Latvenergo”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl