Pētījums: Latvijas iedzīvotāji pārāk maz rūpējas par sevi

Komentāri

Latvijas iedzīvotāji pārāk maz rūpējas par sevi, tā secināts pētījumā.

Par nepietiekamu uzmanību savai veselībai liecina arī virkne slikto ieradumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

65% aptaujāto atzina, ka jau pagatavotam ēdienam pievieno vēl papildus sāli. Pusei – ir liekais svars, katrs piektais smēķē un apmēram tikpat daudz – pārēdas vairākas reizes nedēļā.

Tikai 47% aptaujāto piekrīt tam, ka labas pašsajūtas pamatā ir rūpes par sevi. Bet 51% pirmajā vietā nostāda savus tuviniekus un tikai pēc tam domā par sevi.

Psihologi pētījuma datus uzskata par audzināšanas rezultātu. Gadu gadiem cilvēkiem skaidrots, ka sākumā esot jādomā par citiem un tikai tad par sevi. Lai gan, kā norāda ārsti, ja tu nebūsi vesels, tad arī citiem nevarēsi palīdzēt.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl