8 komentāri

Gāzes rēķini mājsaimniecībām ar mazu patēriņu pieaugs. Tā trešdien, 14. martā, uzklausīšanas sanāksmē sacīja AS “Latvijas gāze” meitasuzņēmuma AS “Gaso” valdes priekšsēdētāja Ilze Pētersone-Godmane.

Privātpersonām plānots gāzes fiksēto maksu noteikt 1,77 eiro apmērā.

Tā kā sadales jaunais tarifs par pieslēgumu jāmaksā neatkarīgi no patērētā gāzes daudzuma, arī uzņēmēju rēķini var pieaugt. Līdz ar to viena no galvenajām iespējām rēķinus mazināt būs samazināt pieslēguma jaudas. Kā to izdarīt, varēšot uzzināt uzņēmumā.

Uzņēmēji, organizācijas un arī privātpersonas izrādījušas ļoti lielu interesi par jaunajiem dabasgāzes sadales sistēmas pakalpojuma tarifiem, novēroja LNT Ziņas.

Foto: LNT

Jaunais tarifu plāns sagatavots, jo esošais apstiprināts pirms 10 gadiem. Šo gadu laikā notikušas lielas izmaiņas, gāzes patēriņš mazinājies par 30%. Iepriekš tarifu veidoja patērētais gāzes apjoms, bet “Gaso” izmaksas ir fiksētas.

Gala lēmumu Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija pieņems pēc tarifu projekta izvērtēšanas.

TOP komentāri

  • pilsonis
    +21 +21 0

    pilsonis

    Nu bet jāceļ trobelis !!!Cik ilgi tie negodmaņi , ašeradeni , reiznieces u.c. parazīti mūs čakarēs !?Tā tas tiešām ir- mūsu valsts problēma ir tajā , ka nejau nevaram pabarot nabagos , bet ka tie bagātie nevar PIERĪTIES !!!
  • Joske
  • Raitis Rikmanis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl