Pēterbaznīcā ar savdabīgu priekšnesumu uzstāsies Latvijas Radio koris un aktrise Guna Zariņa

Komentāri

Piektdien, 16. jūnijā, Pēterbaznīcā “Rīgas festivāla” ietvaros pirmizrādi piedzīvos Latvijas Radio kora aktrises Gunas Zariņas sadarbības projekts.

Biļetes jau ir izpārdotas, bet TV3 Ziņas ļauj ikviena ieskatīties mēģinājuma aizkulisēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ideja par izrādi “Naktssardze” pieder Latvijas Radio kora diriģentam un mākslinieciskajam vadītājam Sigvardam Kļavam un komponistam Ērikam Ešenvaldam. Kā skaidro viņi paši, ikdienas darbs ir meklēt jaunas satikšanās un noārdīt robežas. Šajā gadījumā – starp teātri un koncertu.

Sigvardas Kļava
Latvijas Radio kora diriģents un mākslinieciskais vadītājs

Mēs esam ienākuši dievnamā, kas uzliek savus noteikumus. Ir jauks brīdis, kad redzam, kā esam izfantazējuši un cik jāpiekļaujas šai videi.

Pašai aktrisei Gunai Zariņai mūzika rada pietāti. Viņai liels prieks pirmo reizi strādāt kopā ar Latvijas Radio kori, ko viņa dziļi ciena un apbrīno. Tāpēc šoreiz viņa jūtas vairāk kā papildinājums. Priekšplānā ir skaņa.

Guna Zariņa
aktrise

Mūzika vienmēr dominēs. Mans uzdevums ir “iemiksēties” un nesapostīt. Man ir liela pietāte pret mūziku. Ne visas mākslas ir vienlīdzīgas, bet arī katrs atsevišķi no šiem mākslas veidiem ir baudāms.

Baudīt “Naktssardzi” Pēterbaznīcā Rīgas festivāla apmeklētāji varēs šovakar plkst. 22.00. Biļetes jau ir izpārdotas.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl