Pēterbaznīcā ar savdabīgu priekšnesumu uzstāsies Latvijas Radio koris un aktrise Guna Zariņa

Komentāri

Piektdien, 16. jūnijā, Pēterbaznīcā “Rīgas festivāla” ietvaros pirmizrādi piedzīvos Latvijas Radio kora aktrises Gunas Zariņas sadarbības projekts.

Biļetes jau ir izpārdotas, bet TV3 Ziņas ļauj ikviena ieskatīties mēģinājuma aizkulisēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ideja par izrādi “Naktssardze” pieder Latvijas Radio kora diriģentam un mākslinieciskajam vadītājam Sigvardam Kļavam un komponistam Ērikam Ešenvaldam. Kā skaidro viņi paši, ikdienas darbs ir meklēt jaunas satikšanās un noārdīt robežas. Šajā gadījumā – starp teātri un koncertu.

Sigvardas Kļava
Latvijas Radio kora diriģents un mākslinieciskais vadītājs

Mēs esam ienākuši dievnamā, kas uzliek savus noteikumus. Ir jauks brīdis, kad redzam, kā esam izfantazējuši un cik jāpiekļaujas šai videi.

Pašai aktrisei Gunai Zariņai mūzika rada pietāti. Viņai liels prieks pirmo reizi strādāt kopā ar Latvijas Radio kori, ko viņa dziļi ciena un apbrīno. Tāpēc šoreiz viņa jūtas vairāk kā papildinājums. Priekšplānā ir skaņa.

Guna Zariņa
aktrise

Mūzika vienmēr dominēs. Mans uzdevums ir “iemiksēties” un nesapostīt. Man ir liela pietāte pret mūziku. Ne visas mākslas ir vienlīdzīgas, bet arī katrs atsevišķi no šiem mākslas veidiem ir baudāms.

Baudīt “Naktssardzi” Pēterbaznīcā Rīgas festivāla apmeklētāji varēs šovakar plkst. 22.00. Biļetes jau ir izpārdotas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl