Pērtiķēna iekaustīšana ar steku ir “normāla” dresūras metode, uzskata dresētāja

2 komentāri

Dresētāja no Krievijas, kuras dzīvnieku apmācības paņēmienu klāstā ir arī pērtiķēna galvas dauzīšana pret apmali un dzīvnieciņa iekaustīšana ar steku, Pārtikas Veterinārajam dienesta (PVD) paudusi, ka šādu mācību metodi uzskata par normālu, intervijā raidījumā 900 Sekundes sacīja PVD Veterināro objektu uzraudzības daļas vadītāja Mairita Riekstiņa.

Proti, dresētāja PVD pārbaudes laikā norādījusi, ka citādi dzīvniekam neesot iespējams iemācīt trikus, ko viņš izpilda izrādēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņa atbildēja, ka jebkurā gadījumā ir jāizmanto tādas metodes. [..] Viņa bija pārsteigta, ka šāds video ir parādījies, un īstus paskaidrojumus nesniedza – kāpēc. Šajā ziņā tā esot normāla, un citādāk iemācīt šos dzīvniekus diemžēl nebija iespējams,” tā Krievijas dresētājas Natālijas Berežko skaidrojumu atstāsta PVD pārstāve.

PVD ir ierosinājusi Latvijā aizliegt savvaļas dzīvnieku izmantošanu cirka izrādēs. Patlaban Latvijā nav iespējams sodīt cirka dresētājus, kas vardarbīgi izturas pret dzīvniekiem, ja vien tas nenotiek PVD inspektoru klātbūtnē.

Jau ziņojām, – šajās dienās Rīgas Cirkā notiek Krievijas viesizrādes Gigantisko strūklaku šovs. Dzīvnieku aizstāvju biedrības Vita pārstāvjiem ir izdevies slepeni iemūžināt, kā viena no Rīgas Cirkā notiekošās izrādes ”māksliniecēm” Natālija Berežko izturas pret viņas dresēto pērtiķēnu. Skatoties šo video, pārņem ļoti neomulīgas sajūtas, jo dzīvnieks, izpildot triku nepareizi, saņem sitienus ar steku, un viņa galva tiek sista pret cirka arēnas apmali.

Skaties video!

Foto:

Video:

TOP komentāri

 • Vija
  0 0 0

  Vija

  Cietsirdigi.
  Ja nevar iemacit shiem dzivnieciniem tad lai izvelas citus. Kaut gan visus dzivniekus iespaido ar sissanu . Cirks ar dzivniekiem butu jaaizliedz. Brinos ka ir cilveki kuri apmeklee tos cirkus ar dzivniekiem.
 • Rudens
  0 0 0

  Rudens

  Вы еще не видели что с остальными вытворяют.
  Спасите свои души, не поощряйте насилие, не посещайте подобные заведения, в которых, насилие выдвигается в рамки искусства и собираются с вас деньги на свою сладку жизнь, а зверь живет в страхе, мучениях и в лучшем случае доживает свою израненную судьбу в зоопарке или притравке. Животным можно восхищаться в его естественном состоянии. А жестокость пораждает жестокость. Подумайте о близких..

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl