1 komentārs

Personas, kas ilgstoši nodarbojās ar alkohola realizāciju, naudas izspiešanu, personu nolaupīšanu, to ekspluatēšanu un paverdzināšanu, savu vainu neatzīst un pašlaik notikušo nekomentē.

Uz pirmo tiesas sēdi, kurā bija paredzēts skatīt lietu pret personu grupu, kas vairāku gadu garumā nodarbojās ar naudas izspiešanu no personām, bija ieradušies vairāki cietušie, kā arī visi septiņi apsūdzētie, divi no viņiem – Sergejs Tokmačovs un Sergejs Puķe – uz tiesas zāli tika konvojēti.

Viens no cietušajiem ir miris, taču viņš iepriekš bija pieteicis kompensāciju, tāpēc uz nākamo tiesas sēdi paredzēts aicināt mantiniekus. Vēl kāds cietušais uz tiesas sēdi konvojēts rokudzelžos, un jaunais vīrietis izteicis protestu, ka nevēlas, lai viņam tiktu piemērots cietušā statuss.

Taču ne šo jautājumu, ne arī pašu lietu tiesa skatīt nevarēja, jo uz tiesas sēdi nebija ieradusies daļa cietušo, savukārt apsūdzētais Dzintars Buks uz tiesas sēdi bija ieradies bez aizstāvja, ko sola nodrošināt uz nākamo tiesas sēdi. Prokurore Zinta Meija gan norādīja, ka apsūdzētais nepilda savus procesuālos pienākumus, jo arī iepriekš ir solījis, ka advokātu nodrošinās.

Savukārt apsūdzētā Tatjana Rokitina uz tiesas sēdi bija ieradusies ar mazuli, tiesai skaidrojot, ka viņas vīrs strādā, līdz ar to nav iespējams nodrošināt bērna pieskatīšanu. Tiesnese Daiga Danšina gan aizrādīja, ka arī tiesai nav šādu iespēju, tāpēc Rokitinai uz nākamo tiesas sēdi jāierodas bez bērna.

Pirms tiesas sēdes atbildot uz mediju jautājumiem, apsūdzētie savu vainu neatzina, taču no plašākiem komentāriem atteicās.

Kāda persona pirms tiesas sēdes gaitenī un arī tiesas zālē uzvedās bravūrīgi, sakot, ka “saimnieks atbraucis”, un rādot nepieklājīgus žestus masu medijiem un cietušajiem, par ko saņēma aizrādījumu no tiesas darbinieces un brīdinājumu, ka par necieņu pret tiesu var tikt piemērots naudas sods.

Lietas izskatīšana atlikta līdz 8. septembra plkst. 10.00.

Plašāk par šo gadījumu uzzini LNT Ziņās plkst. 20.00!

TOP komentāri

  • kalašņikovs
    0 0 0

    kalašņikovs

    Ko nu tantin tu runā ka lēji āra. Netaisi smieklus. Kārļa ielā 12 numurā ari dzivo ja dzeraji kam pieveda klāt tas pacinas uz parāda. Un kad nāca pakal naudai tie banditi tad visi laidās ka prusaki. Tagad nezinu varbut jau savu dzivi nodzēruši nav vairs šai saulē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl