1 komentārs

Ar 27. oktobra plkst. 16.00 Cēsu klīnikas Dzemdību nodaļa pārtrauc dzemdētāju uzņemšanu un ar 31. oktobra plkst. 16.00. līdz turpmākam lēmumam tiek apturēta nodaļas darbība neplānota personāla trūkuma dēļ, informē klīnikas pārstāvji.

“Neraizējieties, grūtnieces joprojām tiks aprūpētas Māmiņu skolā un ambulatorie pieņemšanu laiki pie ginekologa netiks ietekmēti,” sola klīnikas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cēsu klīnika ir daudzprofilu neatliekamās palīdzības slimnīca, kurā gada laikā veselību atgūst ap 5000 slimnieku, piedzimst vairāk nekā 400 bērnu un 100 tūkstoši pacientu saņem ambulatorus un diagnostiskus medicīniskos pakalpojumus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl