1 komentārs

Pērnavas iela šajās dienās kļuvusi par vietu savdabīgai protesta akcijai saistībā ar pretrunīgu slavu iemantojušā “Kapu tramvaja” projektu. Ap izciršanai paredzētajiem kokiem izvietoti plakāti, kas ar pašvaldības ziņu novākti, bet pēc tam atkal uzlikti atpakaļ, informē apvienība “Pilsēta cilvēkiem”.

Šonedēļ iedzīvotāju uzmanību Rīgā piesaistīja ap kokiem apliktie plakāti Pērnavas ielā. Tos rotāja uzraksts “Drīz nebūšu” un fotogrāfija, kurā iemūžināts, kā šis ielas posms izskatīsies pēc  “Kapu tramvaja” projekta realizēšanas. Proti, lai izbūvētu tramvaja sliedes, plānots likvidēt kokus, kas ilgus gadus rotājuši ielas malu.

Kā savā “Facebook” lapā norāda apvienība “Pilsēta cilvēkiem”, dienu pēc uzlikšanas plakāti tikuši noņemti – to paveicis “Pilsētas Eko Serviss” pēc Rīgas domes Satiksmes departamenta (RDSD) uzdevuma.

Video: plakātu noņemšanas brīdis Pērnavas ielā

Par spīti plakātu noņemšanai, aktīvisti, tos atkal izvietojuši ap kokiem un savdabīgā protesta akcija turpinās – tā liecina iedzīvotāju ieraksti soctīklos.

“Pilsēta cilvēkiem” publiskojusi attēlus, kas bija uzdrukāti uz plakātiem un aicina iedzīvotājus ar tiem dalīties savos soctīklos, lai “par šo nejēdzību uzzinātu pēc iespējas lielāks Pērnavas ielas un Grīziņkalna apkaimes iedzīvotāju skaits”.

TOP komentāri

  • mjā
    +1 +1 0

    mjā

    VANDĀĻI IR RĪGAS DOME,TUR TAM KAPU TRAMVAJAM NEVAJAG BŪT,TUR TĀ IELA IR ŠAURA,PATSTĀVĪGI SASTRĒGUMI.KOKI IR RĪGAS IEDZĪVOTĀJU DZĪVĪBAS!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl