Pērkot kafiju “Rimi Express”, iespējams ziedot labdarības akcijai “Eņģeļi pār Latviju”

0 Komentāru
Pērkot kafiju “Rimi Express”, iespējams ziedot labdarības akcijai “Eņģeļi pār Latviju”
PUBLICITĀTES FOTO

Lai arī akcijai “Eņģeļi pār Latviju” savākta visa sākotnēji nepieciešamā summa, vajadzību ir krietni vairāk un palīdzība nepieciešama vēl vairākiem desmitiem slimo bērniņu.

Tāpēc ziedojumu vākšana “Rimi” veikalos turpināsies līdz 9. februārim. Turklāt, pērkot jebkuru kafiju “Rimi Express” veikalos laikā no 2. janvāra līdz pat 29. februārim, 10 centi no katra pirkuma tiks ziedoti akcijai.

Labdarības akcijā ”Eņģeļi pār Latviju” līdz šim saziedotais ļaus nodrošināt nepieciešamo medicīnisko un rehabilitācijas palīdzību 139 bērniem. Akcijas noslēguma koncertā 22. decembrī tika saziedoti gandrīz 324 000 eiro. “Rimi” akcijā ziedoja 21 000 eiro, un šo ziedojumu papildināja vēl 46 631,70 eiro – pircēju saziedotais “Rimi” veikalos un piegādātāju ziedojums.

Kopējais ziedojumu apmērs būs zināms janvārī, akcijai noslēdzoties, tomēr jau šobrīd nav šaubu, ka ziedojumi ļaus nodrošināt nepieciešamo medicīnisko aparatūru, speciālistu atbalstu, kā arī apmaksāt operāciju izdevumus 139 bērniem. Tomēr palīdzība nepieciešama vēl vairākiem desmitiem bērnu, tāpēc “Rimi’ līdz 9. februārim turpinās vākt ziedojumus veikalos visā Latvijā, bet par katru “Rimi Express” iegādāto kafijas krūzi ziedos akcijai 10 centus.

”Tāpat kā smaids rada smaidu, arī viens labs darbs iedvesmo citiem – vēl lielākiem. Esam ļoti gandarīti, ka ikgadējā akcija ”Eņģeļi pār Latviju” ir guvusi tik lielu atsaucību. Saziedotā summa ļaus ne tikai palīdzēt bērniem, kuru vajadzības bija pieteiktas akcijā, bet dos cerību un atbalstu arī citiem, kam tas tik ļoti nepieciešams. Vēlamies no sirds pateikties “Rimi” pircējiem un sadarbības partneriem par viņu ieguldījumu un aicinām ikvienu ne tikai noslēgt veco, bet arī iesākt jauno gadu ar labu darbu un iesaistīties akcijā!” atgādina “Rimi Bērniem” zīmola vadītāja.

Sirsnīgākā labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju” norisinās jau divpadsmito reizi. Šogad palīdzību gaida 139 bērni, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Ziedošanas iespējas

Labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību:

  • ziedojot portālā “bsf.lv“;
  • izmantojot ziedojumu kastītes;
  • iegādājoties akcijas preces ”Rimi” veikalos vai ziedojot ”MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājaslapā “mansrimi.lv“;
  • zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Ar visu informāciju par labdarības akcijas esošajām un plānotajām aktivitātēm aicinām iepazīties “www.engeliparlatviju.lv“.

0 Komentāru