1 komentārs

Latvijas pensionāri kategoriski pieprasa nākamgad daļu valsts budžeta pieauguma novirzīt Latvijas sirmgalvjiem svarīgu problēmu risināšanai.

Pensionāru federācijas domes sēdē seniori šodien vēlējās noskaidrot atbildes no valdības pārstāvjiem par plānotajām izmaiņām nodokļos un citām aktualitātēm, tomēr devās prom vīlušies, jo konkrētus solījumus tā arī nesadzirdēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašlaik pensionāriem nodokļi nav jāmaksā par ienākumiem līdz 235 eiro. Finanšu ministrijas parlamentārais sekretārs Edgars Putra akcentēja, ka dienaskārtībā ir jautājums par to, lai palielinātu ar nodokļiem neapliekamo minimumu pensionāriem.

Pensionāru federācija šodien pieņēma deklarāciju, kurā kategoriski pieprasa 2018. gadā daļu valsts budžeta pieauguma novirzīt pensionāriem svarīgu problēmu risināšanai.

 

Video: LNT Ziņu sižets

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl