Pensionāri izvirza 7 prasības, kas skar viņu izdzīvošanu; diskusija izvēršas emocionāla

4 komentāri

Pensionāri izvirzījuši vairākas prasības valdībai un Saeimas deputātiem. Viena no galvenajām – palielināt neapliekamo minimumu pensijām. Ja politiķi neieklausīsies, seniori gatavi protesta akcijām.

Šodien pensionāru prasības klātienē uzklausīja visu valdošo partiju pārstāvji. Pensionāri pārmeta politiķiem vispārēju solījumu bārstīšanu un mudināja neapliekamo minimumu celt straujāk.

Tikšanās noslēgumā politiķi piebilda, ka nebūtu godīgi solīt to, ko nevar izpildīt. Senioru ienākumi tikšot palielināti pakāpeniski.

Tikmēr seniori solīja septembrī sarīkot sapulci pie Strēlnieku pieminekļa.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk! Vai maz iespējamas nodrošinātas vecumdienas?

 

TOP komentāri

 • pensionare
  +1 +1 0

  pensionare

  Kad tad domās, tad kad mūs vairs nebūs , tad jau būs par vēlu domāt , to vajag risināt tūlīt un bez atlikšanas citādi vairs nebūs mūs.. Mēs nēesam vainīgi , ka dzīvojam tādā laikā, kad maz pelnīja un tagad nožēlojami izdzīvot mēģinam..
 • Sofija
  +1 +1 0

  Sofija

  Mēs visu mūžu strādajam un visu mūžu maksājam nodokļus, un, jo vairāk pelnijam, jo vairāk maksājam, kur palika mūsu nodokļos iemaksātā nauda? Ja mums bija pienākums uzturēt jus, jums ir pienākums uzturēt mus, bet ne gaidīt, ka apmirsim velkot nožēlojamu dzīvi ar ubaga grašiem!
 • Jānis
  0 0 0

  Jānis

  Valstij ir jāpalielina mazās pensijas.Tas kuras ir zem 140 eiro ,jo tiem ir vis grūtāk savilkt galus. Mazo pensiju īpatsvars ir ļoti liels .Tas būtu pirmais uzdevums , ja gribam dzīvot demokrātiskā valstī .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl