8 komentāri
Pensionāres izlikšanā no mājas ar varu Zvērinātu tiesu izpildītāju padome nesaskata nekādus pārkāpumus

Vairāk nekā nedēļu sociālajos tīklos aktīvi tiek apspriesta un komentēta kādas pensionāres izlikšana no mājas. Iedzīvotāji uzskata, ka pret sirmgalvi vērstas nepamatotas darbības. Piektdien tiesu izpildītāja rīcība tika izvērtēta arī Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes sēdē, kas pārkāpumus tomēr nesaskatīja.

Safilmētais materiāls tika izplatīts sociālajos tīklos un guva plašu sabiedrības rezonansi. Iedzīvotāju vairākums uzskatīja, ka sirmajai kundzei īpašums tiek atņemts, tomēr atklājās, ka kundze savu māju 2007. gadā esot ieķīlājusi ”Parex bankā”, saņemot kredītu 86 tūkst. eiro apmērā. To apliecina viņas pašas parakstīti dokumenti. Pēc tam īpašums nonācis izsolē, un jau no 2016. gada tam ir cits īpašnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zvērinātu tiesu izpildītāju padomē secināts, ka tiesu izpildītājs jau pērn devis iespēju bijušajiem īpašniekiem ēku pamest, saņemt sociālo palīdzību un risināt jautājumus par mantas izvešanu, taču tas neesot noticis.

Andris Spore
LZTIP priekšsēdētājs

Tiesu izpildītājs savas kompetences ietvaros pieaicinājis visas ieinteresētās personas, pieprasījis visām nepieciešamajām institūcijām informāciju pirms ieiešanas valdījumā. Ir piedalījušies gan mediķi, gan sociālie darbinieki, un jautājums, vai šīs personas ir vēlējušās saņemt šos pakalpojumus.

Tiesu izpildītāji uzskata, ka ažiotāža sacelta ar nolūku piesaistīt plašu sabiedrības uzmanību cerībā pārskatīt lietu.

Sirmgalves pārstāvji uzstāj: māja tika izkrāpta, bet paraksts – viltots

Sirmās kundzes pārstāvji pārsūdzēja tiesas lēmumu, norādot, ka sirmgalves paraksts ir viltots un māja no viņas izkrāpta.

Tomēr veiktā ekspertīze apliecināja, ka paraksts ir autentisks. Tā lēma arī tiesa.

Lieta tika pārsūdzēta, bet arī Augstākā tiesa noraidīja lūgumu procesu atjaunot.

Līdz ar to tiesu izpildītājs uzsāka īpašuma pārņemšanu.

TOP komentāri

 • Mayra Hawk
  +1 +1 0

  Mayra Hawk

  Bet shis tantuks ir afeeriste!

  Izraadaas pie aizdevuma- bijusi pati bankaa parakstiities!

  Kaada kaiminjiene vel!
 • Aija Tā Pati
 • Uldis Millers
  0 0 0

  Uldis Millers

  Kas par brutālu rīcību atdzimst fašisms no tiesu varas varbūt sāksiet arī šaut uz cilvēkiem turpat uz ielas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl