Komentāri
Pensijas apmēram būtu jābūt atkarīgam no nostrādāto gadu skaita, vēlas seniori
Foto: LETA

Pensionāri vēlas tikt sadzirdēti. Tiekoties ar Saeimas sociālo un darba lietu komisiju, senioru organizācijas izteica vēlmi, lai pensiju apmēru noteiktu arī nostrādātie darba gadi. Tāpat aizvien aktuāls ir arī jautājums, lai pensijas vienkārši tiktu palielinātas.

Pensionāru pārstāvji skaidroja, ka pensiju indeksācija daļai senioru neko neesot devusi, jo, palielinoties pensijai par dažiem eiro, daudzi pensionāri esot zaudējuši maznodrošinātā statusu, un līdz ar to – arī pašvaldības atbalstu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas Pensionāru federācija arī uzskata, ka cilvēkiem ar lielāku darba stāžu būtu nepieciešams lielāks atbalsts. Tāpat viņi uzskata, ka līdz Latvijas simtgadei būtu jāievieš senioru veselības apdrošināšana, jo daļai veco cilvēku pēc kārtējo tēriņu apmaksas neatliek līdzekļu ārsta apmeklējumam.

Otrdien, 20. oktobrī, notiekošās sēdes beigās deputāti vienojās izveidot darba grupu, kurā analizētu iespējamos grozījumus likumā “Par valsts pensijām”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl