Komentāri

Automašīnas novietošana tā saucamajos guļamrajonos bieži sagādā galvassāpes. Īpaši tiem, kuri mājās ierodas vēlu vakaros. Patiesībā sodīt par kaut ko ne gluži korekti izdarītu tur varētu gandrīz visus šoferus. Ir kam paveicas, un ir kam nepaveicas.

Viens no tiem, kam nepaveicās ir Guntars. Brīdi pameklējis telefonā, viņš foto, kas uzņemts dienā, kad viņš savas mašīnas logā atradis soda kvīti. Prieki par ērto vietu netālu no mājas, kur mašīna nevienam netraucē, jo celiņš uz ne kurieni tā īsti neved, Guntaram beigušies 22. aprīlī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

30 eiro sods, skaidrs, nevienam nav patīkams. Guntars rakstījis iesniegumu pašvaldības policistiem, pēc tam pats gājis uz Ludzas ielas iecirkni aprunāties un beigu beigās, pirms dažām dienām saņēmis atbildi. Sods paliek spēkā un apstrīdēt to Guntars nevar. Jo mašīna ir viņa, bet viņam nav vadītāja tiesību un ar auto braukusi un pārkāpumu veikusi viņa kundze.

Arī šodien pašvaldības policijas pārstāvis mums saka – visticamāk, ka laiku tērēt šīs problēmas risināšanā esot lieki. Ved uz kaut kurieni vai uz ne kurieni, policistu prāt vieta, kur mašīna atradās, ir ietve. To, kāpēc Guntars pats nevar apstrīdēt plāksteri, kas uzlīmēts uz viņa personīgās mašīnas, policisti skaidro ar likumu. Tas vienkārši tāds ir. Sūdzēties var tas, kurš bijis pie stūres.

Vīrietis pats, šķiet, jau ir izlēmis, ka savu laiku iztērējis lieki un nav ko tērēt vēl arī sievas laiku. Sodu viņš apmaksās, bet sašutums paliks.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl