Ogre plūdu varā; laivās evakuēti seši cilvēki

1 komentārs

Pamatīgu plūdu varā nonākusi Ogre. Pagājušajā naktī negaidot pārplūdusi līdz šim miermīlīgā, šaurā Urgas upīte. Ūdens pārņēmis piebraucamos ceļus un privātmāju pagrabus. Dramatiskākajās vietās ūdens smeļas dzīvojamās telpās. Glābēji ar laivām šodien evakuēja daudzus iedzīvotājus, vairāki no viņiem, gaidot palīdzību, pamatīgi pārsala. Gados vecākus iedzīvotājus glābēji evakuē ar laivām, no Ogres stāsta TV3 Ziņu žurnālists Guntis Meisters.

Guntis Meisters, TV3 ZiņasGuntis Meisters, TV3 Ziņas:

Trešdienas pēcpusdienā glābēji jau bija evakuējuši sešus cilvēkus. Neviens nav cietis, taču, gaidot palīdzību, cilvēki ir nosaluši.

Cilvēki neizdarībā vaino pašvaldību, un grasās prasīt zaudējumu atlīdzību par sabojātajām mantām un iedzīvi.

Lūk, kā pašlaik izskatās Ogrē!

Dienas laikā portāls Skaties.lv turpinās Tevi informēt par notiekošo Ogrē! Seko līdzi!

Raidījuma ”Degpunktā” komanda jau otrdien sazinājās ar Ogres domi, lai noskaidrotu kāds ir rīcības plāns, lai glābtu iedzīvotāju īpašumus un pašvaldības ceļus. Izrādās vietējais komunālais dienests netiks “kustināts”. Visi pārmetumi tiek raidīti Zemkopības ministrijas virzienā, kurai pieder valsts iekšējie ūdeņi.

Nelielā Urgas upīte tik pamatīgi no krastiem nav izgājusi pat pavasaros.

Plašāk skatieties ”Degpunktā” sagatavotajā sižetā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl