Ogre plūdu varā; laivās evakuēti seši cilvēki

1 komentārs

Pamatīgu plūdu varā nonākusi Ogre. Pagājušajā naktī negaidot pārplūdusi līdz šim miermīlīgā, šaurā Urgas upīte. Ūdens pārņēmis piebraucamos ceļus un privātmāju pagrabus. Dramatiskākajās vietās ūdens smeļas dzīvojamās telpās. Glābēji ar laivām šodien evakuēja daudzus iedzīvotājus, vairāki no viņiem, gaidot palīdzību, pamatīgi pārsala. Gados vecākus iedzīvotājus glābēji evakuē ar laivām, no Ogres stāsta TV3 Ziņu žurnālists Guntis Meisters.

Guntis Meisters, TV3 ZiņasGuntis Meisters, TV3 Ziņas:

Trešdienas pēcpusdienā glābēji jau bija evakuējuši sešus cilvēkus. Neviens nav cietis, taču, gaidot palīdzību, cilvēki ir nosaluši.

Cilvēki neizdarībā vaino pašvaldību, un grasās prasīt zaudējumu atlīdzību par sabojātajām mantām un iedzīvi.

Lūk, kā pašlaik izskatās Ogrē!

Dienas laikā portāls Skaties.lv turpinās Tevi informēt par notiekošo Ogrē! Seko līdzi!

Raidījuma ”Degpunktā” komanda jau otrdien sazinājās ar Ogres domi, lai noskaidrotu kāds ir rīcības plāns, lai glābtu iedzīvotāju īpašumus un pašvaldības ceļus. Izrādās vietējais komunālais dienests netiks “kustināts”. Visi pārmetumi tiek raidīti Zemkopības ministrijas virzienā, kurai pieder valsts iekšējie ūdeņi.

Nelielā Urgas upīte tik pamatīgi no krastiem nav izgājusi pat pavasaros.

Plašāk skatieties ”Degpunktā” sagatavotajā sižetā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl