Komentāri

Likumsargi nākuši uz pēdām pēdējā laika vērienīgākajam alkohola kontrabandistu grupējumu.

Septembra sākumā Zemgales reģiona kārtības sargi notvēruši kādu vīrieti, kurš savā automobilī pārvadājis lielu daudzumu nelegālā alkohola. Tā kā izmeklētāji vēlējušies noskaidrot, no kurienes ir tad šīs grādīgas dziras kravas, uzsākta izmeklēšana, kas policistus pāris mēnešus ilgušās izmeklēšanas laikā aizvedusi līdz pat kādai privātmājai Rīgā.

Turpinot šķetināt nelegālā alkohola ražotāju shēmas, atklātas vēl piecas gatavās produkcijas noliktavas. Tajās uzieti 335 litri tīra sporta, 203 pudeles ar jau atšķaidītu alkoholu saturošu dziru un dažādas etiķetes. Tāpat ļaundaru glabātuvēs uzieti arī vairāki tūkstoši kontrabandas cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Šobrīd likumsargi turpina šīs apjomīgās krimināllietas izmeklēšanu, kā arī sola pārbaudīt aizdomās turēto saistību ar citiem noziegumiem. Policistu prāt, neparastākais šajā stāstā ir fakts, ka neviens no šobrīd aizdomās turētājiem nekad iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā, un šis organizētās noziedzības grupējums bijis aizturēto pirmais pieteikums kriminālajā pasaulē.

Video

Lasi vēl