Komentāri

Izrādās, ka nopirkt gardu un kvalitatīvu kokosriekstu Latvijas veikalos patlaban nav nemaz tik vienkārši. Kāda lasītāja, kurai šīs kokspalmu auglis ir īpaši mīļš, mēģinājusi kādas desmit reizes, taču visos gadījumos viņu gaidīja vilšanās – kokosrieksts nebija ēdams.

Kā raksta Bez Tabu skatītāja no Jelgavas – viņas nopirktie kokosrieksti izrādījušies ”tukši” vai arī to sula līdzinājusies PVA līmei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģimenes restorāna Hercogs īpašnieks stāsta, ka pirmais solis, kas jādara, lai pārbaudītu iekāroto augli, – jāpārliecinās, vai tajā ir sula. Ja sulas nav iekšā, tad kokosrieksts, visticamāk, jau būs iekšpusē izžuvis.

Lai arī kokosriekstu pienam ir jābūt nedaudz duļķainam, tas nedrīkst būt nedz ieskābis, nedz ierūdzis, nemaz nerunājot par kokosrieksta paša iepelēšanu vai izžūšanu.

Hercogs īpašnieks ir lakonisks, un uzskata, ka ”šādas lietas jābauda tur, kur tās aug”.

Tikmēr tiem, kuriem nav iespēja ceļot uz eksotiskām zemēm un tur baudīt kokospalmu augli, atliek vien pirkt tos veikalos.

Rimi Latvija pārstāvji saka, ka kokosrieksti tiek pārbaudi izlases kārtībā. Tā kā veikalu plauktos tie atrodas vairākas nedēļas, iespējams, ka kāds ir bojāts. Šādos gadījumos pircējs var nākt atpakaļ uz veikalu, un nauda tiks atdota atpakaļ vai arī kokosrieksts tiks samainīts.

Skaties video!

Lasi vēl