Pēdējā gaitā izvada bojā gājušo kaitbordistu

36 komentāri
Pēdējā gaitā izvada bojā gājušo kaitbordistu
Foto: Skaties.lv

Šodien, 10. janvārī, Milzkalnē tiek izvadīts pagājušās nedēļas nogalē Kurzemē bojā gājušais kaitbordists Renārs Mileika.

Atvadu ceremonija, kuru organizē bojā gājušā darba vieta – aģentūra Meduza, notiek no plkst. 12. Šlokenbekas pilī.

Zemes klēpī Mileiku guldīs Veļķu kapos Tukumā plkst.14.30. Pirms tam, policijas eskorta pavadīta, bēru ceremonija izbrauks cauri Tukumam, apstājoties pie Mileikas vecāku mājām.

Atvadīties no Renāra Mileikas ieradušies gan viņa tuvinieki, draugi un kolēģi. No Rīgas ieradusies arī apsardze.

Bojā gājušā ģimene un tuvinieki izsaka vislielāko pateicību visiem, kas palīdzēja un atbalstīja šajās grūtajās dienās.

Kā zināms, Renārs Mileika pazuda pagājušās nedēļās nogalē Kolkas rajonā, kad ar biedriem nodarbojās ar kaitbordu. Neraugoties uz glābšanas dienestu un brīvprātīgo pūliņiem Renāru Mileiku izglābt neizdevās. Otrdien Rojas novada Ģipkā kāds vietējais iedzīvotājs atrada pazudušā kaitbordista līķi.

TOP komentāri

 • Ieva
  +2 +2 0

  Ieva

  Ļoti daudziem, skatos, tāds truls un primitīvs skatījums uz so situāciju.
  Neviens netaisa PR ne darba vietai, ne nelaiķim. Apstākļu sakritība, ta teikt.
  Daudzi, ari es, facebooka pamanīja rakstu, ka pazudis cilvēks, nospieda share. Talāk saka sekot, aiz cilvēcības, vai cilvēks pazudušais atrasts. Situācija bija ārkārtēja, ja vilcinājās citi, td tauta iesaistījās. Ne jau, lai pierādītu, ka kāds ir sliktāks, bet aiz savas CILVĒCĪBAS!!!
  Šis notikums ieguva plašu rezonansi tapec, ka pasi cilvēki nodeva zinu viena otram, apvienojas, lai atrastu pazudušo.
  Neesot Latvijā , sekoju līdzi informācijai. Nepazinu nelaiķi, bet jutu līdzi cilvēkam, kurš aukstuma viens, ģimenei, jo ir mani ta cilvēcība, tāpat ka tajos simtos citu, kuri apvienojas, lai meklētu.
  Kāds te sakars ar naudu, cik pelnīja. Kaa juma par dalu!? Malacis, laiku un naudu tērēja ka bins vēlējās. Ta nebija jūsu nauda!
  Nesaprotama skaudība virmo! Kāds dzīve ir nepamanīts? Nenovērtēts? Tapec šādi komentāri?
  Cilvēks aizgāja boja. Lai viņam vieglas smiltis...
  Līdzjūtība tuviniekiem.
  Un šis raksts bija ka nobeiguma, ka punkts tiem, kuri iesaistījās, meklēja, juta līdzi...
  Ka pēdejā lapa grāmata, lai ar mieru varētu aizvērt un izsverot katrs sava iemesla pēc šis grāmatas beigas.
 • zinta
  +1 +1 0

  zinta

  Esmu dzirdejusi no kaitbordistiem...ka viņa draugi ļāvuši viņam noslikt.jo nav devusies paliga.nobijusies....jo bija tik palidz bura pieturet lai Renars varetu braukt atpakaļ.bet neviens nedevas to darit....noskatijas ka vins ar pedejiem spekiem turejis buru un tad atlaidis....divata parasti butu izdzivojusi...lidz glabeju ierasanas....fui draugiem....Domaju ka Renars to kepurojoties sapraka...ka draugi nerikojas.tapec tik izmisigi rikoja meklesanas un vainoja glabejus..jo pasi bija vainigi
 • njaaa
  +1 +1 0

  njaaa

  Tiek piesaukta glābēju sirdsapziņa...Bet kur ir pārgalvju sirdsapziņa, kad ar savu pārgalvību itin bieži pakļauj glābējus briesmām, nerunājot nemaz par glābšanai tērētajiem līdzekļiem?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl