Komentāri
Pēc vētras bez elektrības joprojām ap 3000 mājsaimniecību
(Foto: LETA)

Saistībā ar stipro vēju, kas vakar no Kurzemes uz Vidzemi šķērsoja Latviju, patlaban bez elektroapgādes joprojām ir aptuveni 3000 mājsaimniecību, vēsta AS Sadales tīkls.

Visvairāk mājsaimniecību, kurām aizvien nav elektroapgādes, ir Vidzemes ziemeļos un Kurzemē. Sadales tīkls norādīja, ka Limbažu un Alojas apkārtnē bez elektroapgādes ir aptuveni 700 mājsaimniecību, bet Valmieras un Rūjienas apkārtnē – ap 500 mājsaimniecību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņots, vakar visu dienu Sadales tīkla operatīvais personāls lokalizēja un novērsa gan vidējā sprieguma, gan zemsprieguma elektrotīkla bojājumus visā Latvijā, atjaunojot elektroapgādi apmēram 35 000 klientu. Līdz ar to lielākā daļa stiprā vēja radīto elektroapgādes traucējumu tika novērsta jau tai pašā dienā.

Elektrotīkla bojājumu novēršanu nodrošināja gan papildus piesaistītais uzņēmuma personāls, gan darbuzņēmēji. Vakardienas laikā tika nomainīti 112 vēja un lūstošu koku ietekmē bojāti balsti, no elektrolīnijām noņemti vairāk nekā 1000 vēja brāzmu ietekmē uzgāztu koku, kā arī savienoti sarautie elektrolīniju vadi. Sadales tīkla pārstāvji visas dienas garumā pēc nepieciešamības sazinājās ar vietējo pašvaldību pārstāvjiem, lai informētu par elektroapgādes atjaunošanas gaitu.

Sadales tīkls aizvien aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un ievērot pastiprinātas drošības prasības, īpaši atrodoties elektrolīniju tuvumā. Spēcīgā vējā var lūzt koki un zari, pārraujot elektrolīniju vadus un radot bīstamas situācijas, kas apdraud iedzīvotāju dzīvību.

Konstatējot bīstamu situāciju elektrolīniju tuvumā, iedzīvotāji tiek lūgti rīkoties atbildīgi un nekavējoties ziņot, zvanot uz Sadales tīkla klientu servisa diennakts bojājumu pieteikšanas tālruni 80 200 404.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl