1 komentārs

Lielveikala Maxima ēku Biķernieku ielā bija paredzēts nodot ekspluatācijā jau pērnā gada decembrī, taču pēc Zolitūdes traģēdijas arī šīs ēkas celtniecība tika apturēta. Būvvalde konstatēja virkni nepilnību.

”Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) konstatēja neatbilstības materiālu dekorācijās, bultskrūvēm, paplākšņiem,” norāda Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šīm te skrūvēm nebija atbilstošu dokumentu, kas vispār pasaka, kādam nolūkam tās domātas, un vispār kādas konstrukcijas ar tām drīkst sastiprināt. Ar šīm te skrūvēm tika sastiprinātas šīs te nesošās konstrukcijas, kas nozīmē, ka šīs konstrukcijas tur visu būvi,” informē PTAC centra pārstāve Sanita Gertmane.

Informējam, ka šā veikala projektu izstrādājis tas pats uzņēmums, kas izstrādāja projektu veikalam Zolitūdē, kura jumta iebrukuma rezultātā dzīvību zaudēja 54 cilvēki.

Decembrī plānota jauna lielveikala Maxima atvēršana Mežciemā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl