Pēc trīs gadiem skolotāju alga būs vismaz 1000 eiro, sola Šadurskis

5 komentāri

Skolotāju algu pacelšanai tomēr netiks radīts pilnīgi jauns modelis, bet gan tiks palielināta minimālā summa par slodzi jau esošajā samaksas sistēmā, tā pedagogu arodbiedrības sanāksmē sacīja izglītības ministrs Kārlis Šadurskis.

Ar precīziem algu apmēriem ministrs klajā nāks aprīlī. Tad arī būs sarunas ar naudas devējiem – Finanšu ministriju. Izglītības ministrs šodien paziņoja, ka pēc trim gadiem skolotāju algas arī mazajās lauku skolās būs vismaz tūkstoš eiro mēnesī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pārejas periodu gribētu redzēt ne garāku par trim gadiem, kad mēs soli pa solim ar pirmo pieaugumu šā gada septembrī, un tad atbilstoši katra gada septembrī ir šis pieaugums, līdz mēs sasniedzam šo indikatīvo rādītāju. Es redzu šos tūkstoš eiro un vairāk nekā reāli sasniedzamu summu,” norāda Šadurskis.

Taču neapmierinātību šodien pauda bērnudārzu audzinātāji. Salīdzinot ar skolu pedagogiem, bērnudārzos algas netiks paceltas no šā gada 1. septembra. Piešķirtie papildu 9 miljoni eiro tiks sadalīti tikai starp skolām.

Foto

Video

TOP komentāri

 • ika
  +2 +2 0

  ika

  Un kukulis maizītes tajā laikā maksās 1, 50, litrs piena 1,00, un ar to tūkstoti viņi atkal nevarēs iztikt.....!!!
 • Kātad
 • Pēteris
  +1 +1 0

  Pēteris

  Kārlis ļoti labi zin, ka pēc trim gadiem viņš nu noteikti vairs nebūs izglītības ministrs, tāpēc var solīt ta jebko. Bet, ja godīgi, lai vai cik, bet skolotāji, kā jebkurā budžeta iestādē strādājošie, vēl no padomju laikiem VIENMĒR IR SAŅĒMUŠI ALGU. Un tas nav mazsvarīgi. Ražotājus varsts vienmēr ir kāsusi un ik pa laikam "uzmetusi"

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl