9 komentāri

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ar portāla “ss.lv” sniegtajiem datiem jau identificējis negodprātīgus darboņus auto tirgū.

Portāls “ss.lv” šobrīd sadarbojas ar VID un sniedz pieprasīto informāciju par lietotiem auto. Tie ļauj ieņēmumu dienestam iegūt datus, tos šķirot un identificēt tās personas, kas būtu pastiprināti jākontrolē. Tostarp personas, kas tirgojas ar auto, nemaksājot nodokļus. VID jau identificējis dažas tādas personas.

“Mēs pirms tam bijām identificējuši, arī šobrīd mēs varam izķert un iegūt datus, lai mēs varam šos te “noselektēt”, un mēs esam atsevišķus jau personāžus identificējuši, mēs arī turpinām to darīt,” saka VID Nodokļu kontroles pārvaldes direktore Sandra Kārkliņa-Ādmine.

Aprēķini liecina, ka krāpnieki auto nozarē nodara zaudējumus valsts budžetā desmitiem miljonu eiro apmērā. “ss.lv” ilgstoši nevēlējās sniegt informāciju ieņēmumu dienestam, tomēr pēc tā darbības apturēšanas augustā mainīja viedokli un tagad nepieciešamo informāciju sniedz.

TOP komentāri

 • Salnis Dainis
  +1 +1 0

  Salnis Dainis

  Un CSDD nav redzamu datu par auto un to vecajiem, jaunajiem īpašniekiem? 😂 Tā ir kad blondīnes stūrē vid
 • Aigars Siliņš
 • osoboso
  +1 +1 0

  osoboso

  Un citur jau nekādi informāciju nevarēja dabūt,kā piemēram csdd.Tas vids spītīgs kā mazs bērns,laikam jau sievietes tur pie varas,loģikas nav vispār.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl