Pēc smagas saslimšanas palīdzību lūdz viens no vadošajiem asinsvadu ķirurgiem Latvijā

Komentāri
Pēc smagas saslimšanas palīdzību lūdz viens no vadošajiem asinsvadu ķirurgiem Latvijā
FOTO: LETA

Pašlaik dakteris Jānis Rozentāls smagā stāvoklī atrodas Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Toksikoloģijas un sepses klīnikā, viņam ir noteikta diagnoze – akūta aknu mazspēja, ko izraisījušas blaknes pēc nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu lietošanas, radot smagus aknu funkciju traucējumus.

Latvijā pieejamā terapija ir izsmelta un vienīgā iespēja glābt ārsta dzīvību ir aknu transplantācija, ko ir piekritusi veikt Tartu Universitātes slimnīca Igaunijā. Diemžēl mūsu valstī šādas operācijas netiek apmaksātas. Par šo situāciju ir informēts arī veselības ministrs Guntis Belēvičs, kurš ir izteicis gatavību ziedot ārsta dzīvības glābšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas kolektīvs aicina visus, kuriem ir iespēja, ziedot Jāņa Rozentāla aknu transplantācijas operācijai.

Saskaņā ar Tartu Universitātes slimnīcas sniegto informāciju šādas operācijas kopējās izmaksas ir no 75 000 līdz 100 000 eiro.

Jānis Rozentāls ir beidzis Rīgas Medicīnas institūtu 1983. gadā, viņš ir sertificēts asinsvadu ķirurgs, kura pamata darbavieta jau 11 gadus ir Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra Gaiļezers Asinsvadu ķirurģijas nodaļa, papildus viņš sniedz palīdzību arī Nieru slimību un nieru aizstājterapijas klīnikā, dodas pie pacientiem arī Vidzemes slimnīcā, strādā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, operējot pacientus visā Latvijā. J. Rozentāls ir Latvijas Asinsvadu ķirurgu biedrības, kā arī Latvijas Flebologu biedrības biedrs.

Ziedojumu vākšana tiek organizēta sadarbībā ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Atbalsta fondu, un pārskaitījumus ar norādi “Jānim Rozentālam” lūgums veikt, izmantojot norādītos rekvizītus:

Rekvizīti:

RAKUS Atbalsta Fonds

Hipokrāta iela 2, Rīga, LV-1038

Reģistrācijas Nr: 5000 8147021

Banka: Swedbank SWIFT HABALV22

Konta Nr. (IBAN): LV63HABA0551026638866

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl