Pēc Slovēnijas ministra vizītes karantīnā Latvijas ārlietu ministrs un četri ĀM darbinieki

1 komentārs
Pēc Slovēnijas ministra vizītes karantīnā Latvijas ārlietu ministrs un četri ĀM darbinieki
POSTIMEES/SCANPIX

Pēc saskarsmes ar Slovēnijas ārlietu ministru Anži Logaru, kuram konstatēta inficēšanās ar Covid-19, karantīnu ievēro un darbu turpina attālināti ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) un četri Ārlietu ministrijas (ĀM) darbinieki, aģentūrai LETA pavēstīja ĀM preses sekretārs Jānis Beķeris.

Slovēnijas ārlietu ministram pēc Baltijas valstu apmeklējuma tika konstatēta inficēšanās ar Covid-19. Latviju Logars apmeklēja 21.oktobrī, un vizītes laikā Slovēnijas ārlietu ministrs tikās ar Rinkēviču.

Lasi vēl: Slovēnijas ārlietu ministram pēc Baltijas valstu apmeklējuma konstatēta inficēšanās ar Covid-19; Rinkēvičs atradīsies karantīnā

Beķeris pavēstīja, ka vairākiem ministrijas darbiniekiem, kuri nebija tiešā kontaktā ar Slovēnijas delegāciju, bet bija iesaistīti vizītes nodrošināšanā, ĀM drošības nolūkos noteikusi attālinātu darbu, paredzot veikt arī Covid-19 testēšanu.

Tāpat ieskaties: “Vēlme ceļot nav apstādināma!” Pašizolācija nebiedē tūristus, nedēļas nogalē vēl divi čarterlidojumi

ĀM preses sekretārs atzīmēja, ka vizītes laikā tika ievēroti stingri drošības pasākumi un nebija neviena ĀM darbinieka, kurš būtu nonācis kontaktā ar slovēņu delegāciju bez maskas, tuvāk par diviem metriem un ilgāk par 15 minūtēm.

Galerija: Cīņa ar Covid-19 pasaulē