Komentāri
Pēc Skaties.lv intereses sakopj piemēsloto bērnu laukumiņu
Foto: Aculieciniece

Nesen izveidotais bērnu spēļlaukums Daugavgrīvā kļuvis teju par miskasti, – tur redzami gan dažādi sadzīves atkritumi, gan tukšas alus pudeles. Pēc portāla Skaties.lv intereses nekārtības ātri vien tiek novērstas.

”Skaisti izveidotais bērnu laukumiņš Daugavgrīvā pie lielveikala Mego nu ir kļuvis par vietu, kur vietējie iedzīvotāji izmet savus sadzīves atkritumus. Kāpēc bērniem būtu jāspēlējas ”svalkā”?” šādi portālam Skaties.lv rakstīja kāda sarūgtināta Daugavgrīvas iedzīvotāja. Viņa iesūtīja arī fotoattēlus, kuros tiešām redzams – bērnu laukumiņā izvietotās miskastes ir pārpildītas:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: Aculiecinieks

Foto: Aculiecinieks

Skaties.lv sazinājās ar Rīgas Pārdaugavas izpilddirekciju, vaicājot, kādēļ tur netiek vākti atkritumi un uzraudzīta drošība. Nākamajā dienā saņēmām atbildi, ka piegružotais bērnu laukums nu ir sakopts.

To apliecina arī izpilddirekcijas pievienotais attēls:

Foto: Pārdaugavas izpilddirekcija

Foto: Pārdaugavas izpilddirekcija

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl