Pēc ilgstošas izvairīšanās Grigule beidzot skaidro savu balsojumu Eiroparlamentā

2 komentāri

Premjera partiju Zaļo un zemnieku savienību pārstāvošā eiroparlamentāriete Iveta Grigule beidzot sniegusi publiskus skaidrojumus par savu balsojumu pret Eiroparlamenta deklarāciju pret Krievijas propagandu.

Par to Grigule saņēmusi arī asus valdības vadītāja Māra Kučinska pārmetumus. Viņa šo jautājumu ilgstoši atsacījās komentēt un izvairījās no saziņas gan ar žurnālistiem, gan partijas biedriem. Grigule šovakar sacīja, ka būtu Eiroparlamenta deklarāciju atbalstījusi, ja tā būtu tikai pret Krievijas propagandu, bet viņa neesot varējusi atbalstīt dokumenta sadaļas, kas saistītas ar islāmu.

Foto

Iveta Grigule, Eiropas Parlamenta deputāte, ZZS

Visumā es būtu nobalsojusi ”par”, ja nebūtu šis islāms līdzās un aicinājums polarizēt islāmu Eiropas Savienībā. Kāpēc tik vēlu jūs tā izdomājāt skaidrot? Redziet, ir pāris iemesli. Viens ir tas, ko es teicu – kad visi apkārt bļauj, tad nav vērts iet tirgus laukumā un mēģināt pierādīt savu taisnību. Arī, ja dzirdēs, tad nesadzirdēs. Otrs – mani nedaudz pārsteidza premjera iznāciens uzreiz pēc balsojuma. Un aiz cieņas pret LZS, kas ir senākā partija Latvijā un viņi arī ir atbalstījuši šī premjera kandidatūru premjera amatā, es atturējos no komentāriem pietiekami ilgi. Ļaujot visiem nomierināties.

Grigule sniedza atbildes žurnālistiem pēc Latvijas Zemnieku savienības Jaunās Rīgas nodaļas sēdes, kurā viņas skaidrojums pieņemts. Nodaļas vadītājs Valdis Veinbergs pauda viedokli, ka, par spīti premjera Kučinska kritikai Grigules virzienā, eiroparlamentāriete paliks partijas biedre.

Valdis Veinbergs, LZS Rīgas Jaunās nodaļas vadītājs

Kamēr es būšu nodaļas vadītājs, viņa netiks izslēgta. Es stingri turos pie savas pozīcijas. Premjers nav mūsu biedrs.

Grigule ir Latvijas Zemnieku savienības biedre. Šī partija iekļaujas apvienībā Latvijas Zemnieku savienība, kuru pārstāv vadības vadītājs Kučinskis.

Foto

TOP komentāri

 • Fāters
  +3 +3 0

  Fāters

  Kas tā par valsti,kas tie pa likumiem,ja atļauj valsti juropā pārstāvēt acimredzamiem kaitniekiem?Sūda vērtas tās likumu ģenerējošās amēbas valdībā!
  Ja kāds delegāts balso par skaidri neizdevīgu likumu Latvijai,popularizēt krievu propogandu-bez vārda runas atsaukt,izmest no valsts pārvaldes un iedot minimālo pensiju,ja nu nodzīvos līdz tai!
 • Edgars Šataitis
  +2 +2 0

  Edgars Šataitis

  Vajadzētu sākt ar to kurš viņai izmaksāja biļeti uz Briseli. Apsārtums uz kakla- stress, meli. Katrs elpas vilciens drebēja-stress, nesagatavotiba. Iesaku, ja viņa kandidēs vēlreiz,lietus gadījumā neiet un nebalsot,jo re- viņai apkārt visi bļauj tpc kundze izdomāja nogaidīt. Un ja godīgi likās ka Jums žurnālistiem nav vajadzīgās iemaņas, Piem. Ja slauc kazu, jaislauc līdz maksimumam! Pretējā gadījumā var iekaist pupeļi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl