Pēc ilgstošas ārstēšanās mammai ”atsaka kājas”, bet slimnīcā pukst par pārāk ilgu stacionēšanos

1 komentārs
Pēc ilgstošas ārstēšanās mammai ”atsaka kājas”, bet slimnīcā pukst par pārāk ilgu stacionēšanos
Foto: LETA

Kāda sieviete, pirmās grupas invalīde ar nieru mazspēju, nonākusi slimnīcā, un pēc ilgstošas ārstēšanās viņai sākušas vēl citas veselības problēmas, piemēram, kā raksta viņas radiniece, – ”atteikušas kājas”. Sievietes radi ir sašutuši par to, ka sievietes veselība tikai pasliktinās, bet ārsti ”pukst”, ka viņa pārāk ilgi uzturas slimnīcā.

Proti, sievietei, kurai jāveic dialīze trīs reizes nedēļā, konstatēts arī dzemdes kakla vēzis. ”Pēc ilgstošas ārstēšanās P. Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā atteica kājas, jo kājā bija katetrs, un tagad tās vienkārši “neklausa”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mammu ”mīļi pārsūtīja uz Jelgavas slimnīcu, kur viņa tikko sāka fizioterapijas kursu, bet jau tiek izteiktas nievājošas frāzes, ka viņa pārāk ilgo uzturēšanos slimnīcā, ka kaut kas ir jādomā,” portālam Skaties.lv raksta slimās sievietes tuviniece.

Viņa uzskata, ka nav normāli, – sieviete paliek slima un veselība neuzlabojas, taču slimnīcā tas nepatīk un viņi vēlas lai sieviete dodas mājās. Proti, ar vēzi slimās sievietes radiniece raksta vēl skarbāk: ”Visi sačakarē veselību, slimnīcā dabū vēl klāt laringītu, un atsaka kājas, un tad pasaka – ”lasies”. Vai tas ir normāli? Ja tu paliec slims un nevari ātri tikt uz kājām tu nevienam neesi vajadzīgs un visi cenšas no tevis tikt vaļā. Tā vietā, lai sāktu kārtīgi ārstēt, no tevis grib ”atkratīties”.”

Ko par šo situāciju domā tu? Raksti komentāros!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl