11 komentāri
Pēc Halovīna svinībām sieviete sašutusi par bērnu apķēpātām durvīm, sola tos noķert un audzināt!

Kāda sieviete Tukumā meklē divas meitenes, kas vakarnakt, 31. oktobrī, apķēpāja viņas dzīvokļa durvis.

“Divas “daiļavas”, kuras tikko “pietaisīja” Kurzemes ielas 2 kāpņu telpu – dodu laiku līdz rītam visu sakopt! Citādi – man ir jūsu bilde – rīt nepaslinkošu, atradīšu! Tukums mazs, 2. vidusskola blakus! Tīrīsiet visu kāpņu telpu,” raksta sieviete.

Viņas ieraksts sociālajā tīklā netiek vērtēts viennozīmīgi. Kamēr citi metas nosodīt meitenes, daži viņas aizstāv – sak, bērnībā darījuši vēl lielākas nerātnības, bet tad neesot bijis “Facebook”.

Diskusijas vērts ir ir arī apstāklis, ka durvju apķēpāšana notikusi Halovīna laikā – citi to uzskata par vainu mīkstinošu apstākli, bet citi – gluži otrādi – par vainu pastiprinošu apstākli – šie svētki Latvijā nemaz nebūtu svinami!

Lūk, sievietes ieraksts, kurā viņa aicina jaunietes sakopt kāpņutelpu:

TOP komentāri

 • Emma
  +27 +25 -2

  Emma

  Saskaņā ar amerikāņu tradīcijām, drīkst iet tikai tajās mājās, kas ir izdekorētas ar Hallovīnam raksturīgajiem rotājumiem un līdz ar to arī "izjokot" drīkst tikai šīs mājās, ja netiek iedoti saldumi. Latvijā bērni pat nezina, kas tie par svētkiem un kāpēc tos svin. Visatļautība pārākajā pakāpē.
 • Liene
  +20 +19 -1

  Liene

  Nu baigais joks. Policiju izsaukt vajadzēja. Nu NAV mums tādu tradīciju - tā ka visi Helovīna "joki" klasificējami kā huligānisms un ir sodāma lieta. Patīk ģērbties maskās, nu labi. Var jau klīst pa svešām mājām, bet lai tas paliek pašu izpriecai. NAV nevienam pienākums apdāvināt helovīniešus vai pat vērt durvis vaļā. Nav tā nekādi mūsu tradīcija.
 • Sieviete
  +17 +16 -1

  Sieviete

  Nabaga bērniņi!!!Dažiem ar siksnu saldumu vietáā...Ja nemāki uzvesties sēdi mājās,nevis apmētā citu durvis ,mājokļus😈😈😈😈ar olām,miltiem...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl