Pēc ātruma pārsniegšanas skandāla Rīgas policijas šefs prasās pensijā

Komentāri
Pēc ātruma pārsniegšanas skandāla Rīgas policijas šefs prasās pensijā
Foto: LETA

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis šorīt saņēmis ziņu no Valsts policijas vadītāja Inta Ķuža, ka Rīgas reģiona policijas pārvaldes priekšnieks Guntars Marķitāns ir iesniedzis atlūgumu ar pamatojumu, ka dosies pensijā.

Ministrs nezināja, vai Marķitāns tā rīkojies pēc izskanējušajiem iespējamajiem pārkāpumiem ceļu satiksmē. Taču norādīja, ka ir liels pamats domāt, ka šādus pārkāpumus Marķitāns tik tiešām veicis un ir ierosināta administratīvā lietvedība. Ja atklāsies, ka pārkāpums bijis, Marķitānu sodīs pat tad, ja viņš jau būs pensijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Rihards Kozlovskis norāda, ka pēc iespējas ātrāk ir jāatrod nākamais Rīgas reģiona policijas pārvaldes priekšnieks.

Jau ziņots, ka raidījuma “Nekā personīga” rīcībā nonāca ziņas, ka Rīgas reģiona policijas pārvaldes priekšnieks Guntars Marķitāns vadījis dienesta automašīnu ”Ford Mondeo”, ko par ātruma pārkāpumu apturējusi pretim braucošā Rīgas pārvaldes ceļu policijas 1. rotas ekipāža. Apturētais policijas priekšnieks notiekošo centies pavērst sev izdevīgā virzienā, sakot, ka veic policistu pārbaudi. Un notikumu vietu pametis nesodīts, lai arī neoficiāli zināms, ka viņa vadītā dienesta auto ātrums pārsniedzis 130 kilometrus stundā.

Skaidrību, kas īsti noticis, varētu viest policijas video. Bet ziņas, kas ar to noticis, bija pretrunīgas. Pastāvēja bažas, ka policijas ekipāžas automašīnā uzstādītās video iekārtas ieraksts, kur redzama Guntara Marķitāna apturēšana, kaut kur pazudis vai, iespējams, dzēsts.

Plašāk par Marķitāna atlūgumu TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl