Pēc aptuveni septiņām stundām darba glābēji likvidējuši traģisko ugunsgrēku nelegālajā hostelī

0 Komentāru
Pēc aptuveni septiņām stundām darba glābēji likvidējuši traģisko ugunsgrēku nelegālajā hostelī
LETA

Pēc aptuveni septiņas stundas ilgušiem dzēšanas darbiem glābēji likvidējuši traģisko ugunsgrēku nelegālajā hostelī Rīgā.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) aģentūrai LETA norādīja, ka līdz ar ugunsgrēka likvidēšanu notikuma vietā darbu pilnībā var pārņemt policijas eksperti.

Kopumā ugunsgrēka dzēšanā bija iesaistīti 53 glābēji.

Jau ziņots, ka VUGD izsaukumu uz nelegālo hosteli saņēma īsi pirms plkst. 5.00. Ēkā dega sestā jeb pēdējā stāva gaitenis un tam blakus esošās dzīvojamās telpas. Sociālajos tīklos atrodamās fotogrāfijas liecina, ka hostelī bija garāks gaitenis, bet tam blakus – pārsvarā nelielas istabiņas, dažas faktiski tikai gultas lielumā. Tāpat liesmas pārņēma jumta konstrukcijas un siltināšanas materiālus.

No degošās ēkas glābēji paspēja evakuēt 24 cilvēkus, taču liesmu skartajās telpās glābēji atrada astoņus bojāgājušus cilvēkus.

Slimnīcā vidēji smagā stāvoklī nogādāti seši cietušie. Daļai cietušo konstatēti apdegumi, citiem – saindēšanās ar degšanas produktiem. Vēl divas personas mediķi apskatījuši nelaimes vietā, taču viņiem hospitalizācija nebija nepieciešama.

Kopējā degšanas platība bija 250 kvadrātmetru.

Lasi vēl:

0 Komentāru