Komentāri

Algu palielinājums Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) iezīmē tendenci – cilvēki interesējas par iespēju strādāt VUGD, un uz ugunsdzēsēju un glābēju amatiem pat veidojas rindas, intervijā raidījumā “900 sekundes” atzina VUGD priekšnieks Oskars Āboliņš.

Algas apmērs ugunsdzēsējiem ir audzis, un tagad tas sasniedz 700-800 eiro mēnesī, pauda Āboliņš. Līdz ar to pieaugot interesei strādāt VUGD, dienests var izvēlēties labākos kandidātus. Tiesa gan, patlaban viena no problēmām ir tā, ka daudzi kandidāti nespēj izpildīt fiziskās sagatavotības testus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat dienesta priekšnieks pauda, ka VUGD vēlētos atjaunot arī brīvprātīgo ugunsdzēsēju kustību, – līdz šim šī joma bijusi atstāta novārtā.

Savukārt, runājot par VUGD autoparku, Āboliņš atzina, – patlaban vēl 46% no tā veido PSRS ražota tehnika. Taču pamazām situācija uzlabojas, piemēram, šogad dienests saņems 38 jaunus auto.

Skaties interviju ar VUGD priekšnieku!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl