Pēc 23 gadiem ēterā LNT Ziņu dienests atvadās no skatītājiem

Darbu beidzis LNT Ziņu dienests. Svētdienas, 1. decembra, vakarā ēterā pēdējo reizi bija LNT Vakara Ziņas un pēdējais raidījums LNT TOP10.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Es neredzēšu sporta ziņas 😭
  Pārējiem laikam skauž, ka tik daudz ļauni vārdi. Man galīgi netraucēja, ka LNT raidīja galu, galā es augu līdz un šis bija kanāls, kur daudz jēdzīgu filmu rādīja 90'tajos 🌞
 • asais59
 • andis

  andis

  Lai skaistie raudātāji - ziņu lasītāji tagad atskaitās cik no viņiem turpmāk lielās TV3 kompānijas augstāko amatu krēslu sēdētāji. To LNT nelikvidēja. Raidījumi paliks kā palikuši. Nu nelasīs Jums Dobele ziņas, bet sēdēs priekšniekos, cik tad ilgi var tur skaitīt tos tautas pātarus ziņās. Uzreiz taču pateica, ka 900 sekundes paliks tikai TV3 kanālā.
  Sen Ēķis pārdeva to LNT TV3 un tagad TV3 tikai pārtaisa savādāk tos kanālus. Vajag tak k-ko jaunu ieviest.
 • oma

  oma

  šorīt skatījos TV1 programmu rīta ziņas.....nevar salīdzināt ar LNT Rīta programmu 600 minūtes. Šiem diktoriem vajadzētu daudz ko mācīties no profesionālās LNT komandas.
 • HA

  HA

  Arī pārējo, "investoriem" notirgoto, LV uzņēmumu darbinieki var gatavoties - aizklapēšana ir tikai laika jautājums. Un tas laiks strauji iet uz beigām!
 • Sky

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!