Pēc 18 mežā pavadītām stundām mazajam Rūdolfam piesūkušās četras ērces

Pievienot komentāru
Pēc 18 mežā pavadītām stundām mazajam Rūdolfam piesūkušās četras ērces
LETA

Pēc astoņpadsmit mežā pavadītām stundām Rūdolfs atrasts sveiks un vesels. Tik priecīga ziņa šorīt pāršalca teju visu Latviju, kas juta līdzi nepilnus trīs gadus vecā puisēna meklēšanai.

Meklēšanas operācijā bija iesaistīti ne tikai simtiem brīvprātīgo, bet arī karavīri, zemessardze, Valsts policija un bruņoto spēku helikopters. Rūdolfs pazuda ceturtdien ap pulksten sešiem vakarā. Gājis pastaigā kopā ar mammu un suni.

Kamēr mamma pārmijusi pāris vārdus ar kaimiņu, pēc brīža puisēna vairs nebija un no meža izskrējis tikai suns. Pirmās divas stundas vecāki meklēja dēlu paši, iesaistot kaimiņus.

Video

Tomēr jau ap pulksten desmitiem, vienpadsmitiem mežā devās pirmās meklētāju ķēdes, bet darbs visu nakti nevainagojās ar rezultātiem.

Šodien ap pulksten 12.00 bērns tika atrasts sveiks un vesels aptuveni kilometru no vietas, kur bija pazudis. Zēns kopā ar mammu tika nogādāts slimnīcā. Lai arī mazuli sakoduši odi un piesūkušās četras ērces, radinieki cer, ka jau šo vakaru viņš ar ģimeni varēs sagaidīt mājās. Pateicības vārdus brīvprātīgajiem, kuri labās ziņas gaidīja pie mazuļa ģimenes mājas, teica gan karavīrs, kurš koordinēja meklēšanu, gan mazuļa tētis.

Foto: brīvprātīgie un iesaistītie dienesti meklē pazudušo bērnu

https://skaties.lv/zinas/latvija/sabiedriba/atrasts-saulkrastos-pazudusais-berns-policija-sniedz-noderigu-informaciju-vecakiem/

https://skaties.lv/zinas/latvija/sabiedriba/kartejais-berna-pazusanas-gadijums-ko-vesta-bernu-tiesibu-aizsardzibas-likums/