2 komentāri
Pazudušu cilvēku meklēšanas organizācija BezVests.lv skaidro, kādēļ NESADARBOJAS ar ekstrasensiem
Foto avots: facebook.com/bezvests.lv

“Ar ekstrasensiem, zīlniecēm, astrologiem un citiem magiem un burvjiem mūsu organizācija NESADARBOJAS,” vēsta jaunākais paziņojums pazudušu cilvēku meklēšanas organizācijas BezVests.lv Facebook lapā.

Organizācijas pārstāvji skaidro, ka septiņu gadu darbības laikā ir satikuši dažādus cilvēkus, tostarp arī tādus, kas paziņojuši par savām ekstrasensorajām spējām.

“Pirmajos savas darbības gados mēs devām iespēju parādīt, uz ko viņi spējīgi. Piedāvājām braukt kopā ar mums uz meklēšanas pasākumiem un atrast pazudušo. Diemžēl nevienu reizi neviens “gaišreģis”, neskatoties uz savām paranormālajām spējām, šim nepiekrita un nespēja norādīt, kur atrodas cilvēks,” norāda BezVests.lv pārstāvji.

BezVests.lv skaidro, – “katra šāda pārbaude cieta fiasko”.

BezVests.lv:

Cilvēkus atrada un turpina atrast vienkārši brīvprātīgie, kuri nepagurstoši pārbaudīja katru meža kvadrātmetru. Tas ir neapstrīdams fakts. Tieši meklēšana dod rezultātus, nevis melīgi solījumi un cerības. Tāda ir mūsu septiņus gadus ilgā pieredze. Jūs varat tajā ieklausīties, bet varat arī mācīties no savām kļūdām.

“Diemžēl vienmēr atrodas kāds, kas uz cita nelaimes rēķina vēlas “plūkt laurus”,” – saka Bezvests.lv vаdītājs Aleksandrs Famiskis. “Tās ir mūsu galvas sāpes. Tiklīdz publicējam paziņojumu par pazudušu cilvēku, tūliņ aktivizējas, zvana un raksta, kārtējie “magi un burvji”, kuri zina par pazudušo “burtiski visu” un tāpat jau ģimenei smagajā laikā stāsta muļķības radiniekiem un tuviniekiem, stāstot pašas neticamākās cilvēka pazušanas versijas. Patiesībā, reti kurš no bēdu māktajiem tuviniekiem spēj izturēt šādu psiholoģisku uzbrukumu – neviena no versijām neapstiprinās un rezultātā pazudušo tuvinieki krīt izmisumā un mūsu psihologiem nākas cilvēkus burtiski vest pie prāta,” stāsta Famiskis.

Bezvests.lv vаdītājs Aleksandrs Famiskis:
Kāda no bēdu sagrauztajām mātēm reiz man piezvanīja un teica: “Aleksandr, es vairs nespēju klausīties stāstus par to, kā nogalināja manu dēlu. Katrs ekstrasenss uzskata par savu pienākumu paziņot man savu versiju. Bet neviena no tām nav apstiprināta. Tas nav izturams!”

Visus mūsu kustības septiņus gadus pastāvīgi pārliecināmies, – ne reizi, neviens ekstrasenss nav sniedzis ticamu informāciju. Tad – vai ir vērts pie viņiem vērsties? Sākumā mēs, vēlēdamies palīdzēt cilvēkiem ātrāk atrast savus tuviniekus, paši izmēģinājām visas iespējas un pat apmaksājām ekstrasensu pakalpojumus. Bet NEVIENU REIZI tas nav devis rezultātus – meklēt rezultātā nācās pašiem.

Jā, mēs nenoliedzam, ka daži no melnās maģijas praktizētājiem pieprot hipnozi, rezultātā gadiem apstrādā savu upuri, it kā noņemot lāstu. Pazudušo cilvēku tā arī neatrod. Vai tas nav tiešs pierādījums tam, ka veltīgi vērsties pie gaišreģiem? Nerunājot nemaz par to, ka kristiešiem tas ir liels grēks.

Vēloties ekonomēt jūsu nervus un naudu, mēs aicinām jūs pat lielās bēdās neizmantot cilvēku pakalpojumus, kuri stāsta par savām pārdabiskajām spējām. Bet tiem, kuri ir pārliecināti, ka viņiem ir īpašas spējas, atgādinām: Džeimsa Rendi fonds oficiāli garantē 1 miljonu dolāru lielu prēmiju katram, kurš spēs nodemonstrēt paranormālas spējas korekti izveidota eksperimenta apstākļos. Diemžēl, līdz šim neviens no Latvijas ekstrasensiem tā arī nav tur ziņojis par savām spējām un miljons tā arī gaida savu īpašnieku.

Rendi neskaitāmie mēģinājumi piesaistīt testēšanai plaši pazīstamus “ekstrasensus” un “magus” nav vainagojušies ar panākumiem. No viņa priekšlikumiem atteicās arī ekstrasens Uri Gellers, kurš kļuva slavens ar spēju saliekt karotes ar skatienu un apstādināt un atkal palaist pulksteņus no attāluma, franču homeopāts Žaks Benvenists, Gerijs Švarcs no Arizonas, kurš TV šovā demonstrēja sazināšanos ar mirušajiem. Izvairījās no testēšanas arī ekstrasenss Silvija Brauna, kura TV ekrānos bija paziņojusi, ka viegli varētu tikt pie Rendi fonda prēmijas.

Jums ir visas iespējas tikt pie šī miljona, tikai lieciet mierā bēdu sagrauztos Latvijas iedzīvotājus, kuriem pazuduši tuvinieki.

Ja radio vai TV ekrānos dzirdat, ka mūs, brīvprātīgos, konsultē labākie ekstrasensi, netieciet – tie ir meli. Bezvests.lv paļaujas tikai uz saviem spēkiem un ne ar kādiem ekstrasensiem nesadarbojas un sadarboties negrasās.

TOP komentāri

  • Guncha
  • Ridix
    +3 +3 0

    Ridix

    Visu cieņu tiem kas meklē un cenšas to darīt. Bet es domaju ka vaidzētu piesaistit arī policijas suņus. Jo viņi ir apmacīti tadiem vai lidzīgiem nolūkiem. Domaju ka tas ari varētu dot kādu rezultātu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl