Pazudusi ģimenes dzirkstele un pavarda gariņš – saimnieki meklē haskiju Hasi

2 komentāri
Pazudusi ģimenes dzirkstele un pavarda gariņš – saimnieki meklē haskiju Hasi
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Vecumnieku novadā, netālu no Misas – pie Beibežu ūdens krātuves, haskijs Hasis pazudis no saimnieku redzesloka un vēl joprojām nav pārnācis mājās.

Aicinām palīdzēt Hasim atgriezties pie gādīgajiem saimniekiem, daloties ar šo ziņu un cerot, ka tas palīdzēs meklēšanā.

Ja jums ir informācija par suņa iespējamo atrašanās vietu, zvaniet: 26488541.

Hasis ik rītu jau daudzus gadus pavadījis saimnieku mežā, kur baudījis brīvību un izskrējies, kā haskijam pieklājas. Uz pusdienām Hasis vienmēr bijis klāt un nekad nav nokavējis kāpšanu automašīnā, lai dotos uz nākamo apstāšanās vietu. Lai cik gara būtu darba diena, Hasis priecājies par katru pastaigu reizi, un vakaros gan palīdzējis vilkt bērnu ratiņus pa sniegotām ietvēm, gan tveicīgā vasarā kopā ar savu ģimeni atveldzēties upē.

Ģimenes draugiem Hasis pazīstams kā suns ar nevainojamām manierēm, bet savējiem – kā īstens ģimenes loceklis, gudrs un mīļš. Hasis sasniedzis cienījamu vecumu, kas var būt kļuvis par iemeslu pēkšņai dezorientācijai mežā.

Haskija saimnieks strādā meža apsaimniekošanas jomā, teju ik dienu pavadot kopā ar savu uzticamo draugu Hasi, kurš gadu ritējumā pat kļuvis arī par kolēģi.

Tomēr Hasis pazudis mežā. “Darbojos pa mežu, suns turpat – 20, 30 metru rādiusā – cilpoja, darot savas suņu darīšanas, līdz brīdim, kad nebija vairs saskatāms. Nodomāju, ka devies pie automašīnas, jo piekusis un ir gatavs doties mājup. 10 minūtes vēlāk, nonākot pie auto, vēl neaptvēru, ka tur mežā redzēju Hasi pēdējo reizi. Šobrīd jautājumu ir vairāk kā atbilžu. Bet, kā suns, kas ir meža dzīvi pieredzējis, varētu apmaldīties un izgaist?!” stāsta suņa saimnieks.

2 komentāri