Komentāri
Pazudis 28 gadus vecs liepājnieks. Policija ceļmalā Šauļu apkārtnē atradusi viņa automašīnu

28 gadus vecais liepājnieks Ronalds Simsons pazudis šā gada 22. oktobrī. Tuvinieki lūdz ziņot cilvēkus, kam varētu būt jebkāda informācija par viņa atrašanās vietu.

“Tajā dienā ap plkst. 11.00 viņš izbrauca no mājām Liepājā, un 23. oktobrī pēcpusdienā Lietuvas policija Šauļu apkārtnē ceļmalā atrada viņa baltas krāsas automašīnu “Hyndai Tucson”. Automašīnā neviena nebija,” ziņo organizācijas Bezvests.lv pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēdējo reizi Ronalds redzēts svētdien, 22. oktobrī, ap plkst. 11.00, pirms izgāja no mājām. Līdzi pazudušajam bija vadītāja apliecība un pase. Tālrunis palika mājās.

PAZĪMES: augums 175 cm, kalsns, īsiem, gaišiem matiem. Ģērbies bija, iespējams, gaišā smilšu krāsas kamuflāžas tērpā.

Ja jums ir kāda informācija par attēlā redzamā vīrieša atrašanās vietu, lūdzam steidzami ziņot policijai pa tālruni 110 vai BEZVESTS.LV pa tālruni 22 084 084.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl