Komentāri
Pazudis 28 gadus vecs liepājnieks. Policija ceļmalā Šauļu apkārtnē atradusi viņa automašīnu

28 gadus vecais liepājnieks Ronalds Simsons pazudis šā gada 22. oktobrī. Tuvinieki lūdz ziņot cilvēkus, kam varētu būt jebkāda informācija par viņa atrašanās vietu.

“Tajā dienā ap plkst. 11.00 viņš izbrauca no mājām Liepājā, un 23. oktobrī pēcpusdienā Lietuvas policija Šauļu apkārtnē ceļmalā atrada viņa baltas krāsas automašīnu “Hyndai Tucson”. Automašīnā neviena nebija,” ziņo organizācijas Bezvests.lv pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēdējo reizi Ronalds redzēts svētdien, 22. oktobrī, ap plkst. 11.00, pirms izgāja no mājām. Līdzi pazudušajam bija vadītāja apliecība un pase. Tālrunis palika mājās.

PAZĪMES: augums 175 cm, kalsns, īsiem, gaišiem matiem. Ģērbies bija, iespējams, gaišā smilšu krāsas kamuflāžas tērpā.

Ja jums ir kāda informācija par attēlā redzamā vīrieša atrašanās vietu, lūdzam steidzami ziņot policijai pa tālruni 110 vai BEZVESTS.LV pa tālruni 22 084 084.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl