Pāvests plāno apmeklēt Latviju. Drīzumā gaidāms Vatikāna paziņojums

9 komentāri

Pāvests Francisks Baltijas valstu simtgades gadā plāno apmeklēt visas Baltijas valstis, tostarp arī Latviju.

Pēc Valsts prezidenta kancelejas rīcībā esošās informācijas, Vatikāns tuvākajā laikā varētu paziņot par pāvesta vizītes laiku un statusu. Jau ziņots, ka uzaicinājumu pāvestam mūsu valsts simtgadē apmeklēt Latviju izteicis gan Valsts prezidents Raimonds Vējonis, gan Ministru prezidents Māris Kučinskis.

Trešdien, 22. novembrī, arī Lietuvas prezidentes Daļas Grībauskaites preses pārstāve apstiprināja, ka pāvests Francisks nākamgad rudenī apciemos arī Lietuvu.

Par gaidāmo Romas katoļu baznīcas pāvesta vizīti Baltijas valstīs ziņas saņemtas arī no Igaunijas. Par to svētdien pēc mises Tallinas katoļu katedrālē paziņoja bīskaps Filips Žurdāns. Pēc viņa teiktā, to, ka pāvests ieradīsies trīs Baltijas valstīs, šobrīd var apgalvot ar 99% ticamību. Tā raksta igauņu laikraksts “Postimees”.

TOP komentāri

 • Sanita Stroh
  +2 +2 0

  Sanita Stroh

  Kam tas pāvests vispār vajadzīgs, maksā tikai lielu un lieku naudu
 • Ilona Vīnberga
 • Teteris Aivars
  +1 +1 0

  Teteris Aivars

  Nu zinot mūsu valstsvīrus pat nešaubos par citronu norakstīšanu. Vēl tgt valsts kase nevar atrast robu no 2016gada budžeta. Pazuda tikai 500citroni ??? LV var

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl