Pauls un Kaupers visvairāk uzlabo Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitāti, secināts pētījumā

0 Komentāru
Pauls un Kaupers visvairāk uzlabo Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitāti, secināts pētījumā
FOTO: LETA

Pazīstamie mūziķi Raimonds Pauls un Renārs Kaupers visvairāk uzlabo Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitāti, liecina pētījums Meaningful Brands (Jēgpilni zīmoli), kurā izvērtēta pazīstamu zīmolu un personību nozīme sabiedrības labklājības vairošanā.

Taujāti, cik lielā mērā konkrētā personība veicina jūsu dzīves kvalitātes uzlabošanos, 44% respondenti sacīja, ka tas ir Pauls, bet 47% aptaujāto minēja Kauperu.

30% respondentu dzīves kvalitāti uzlabo pavārs Mārtiņš Rītiņš, bet 21% pētījuma dalībnieku – aktrise Regīna Devīte, kas tēlo Zentu TV seriālā Ugunsgrēks.

18% Latvijas iedzīvotāju dzīvi uzlabo slavenais skeletonists Martins Dukurs, bet 16% – Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris, savukārt 11% minēja politiķi un aktieri Artusu Kaimiņu kā cilvēku, kas uzlabo viņu dzīves kvalitāti.

Šie cilvēki ir starp Latvijas TOP zīmoliem, kuri aplūkoti pētījumā, kas šogad notika otro reizi, un dzīves kvalitāte ir viens no parametriem, pēc kura tapis zīmolu reitings.

Šogad pētījumā ir apskatīti 262 zīmoli, kurus vērtēja 2894 respondenti. Starp zīmoliem ir ne tikai uzņēmumi un produkti, bet arī politiķi, slavenības, augstākās izglītības mācību iestādes un kultūras pasākumi.

Zīmoli, kuri visvairāk ietekmē cilvēku dzīves kvalitāti un kuru pazušana no tirgus visvairāk uztrauktu mūsu valsts iedzīvotājus, tiks atklāti seminārā, kas ceturtdien, 7.maijā, norisināsies Rīgā, konferenču centrā Citadele, no plkst. 14.00 līdz 17.00.

0 Komentāru