Komentāri

Turpinot savulaik “LNT” aizsākto tradīciju, valsts svētkus gaidot, pie apģērba piespraustu nēsāt sarkanbaltsarkano lentīti, arī šogad Latvijas Kara muzejā cilvēki aicināti salocīt savas lentītes un uzdāvināt tās tuviem cilvēkiem.

Lentīšu locīšana Kara muzejā sāksies jau šodien un turpināsies līdz pat Lāčplēša dienai, 11. novembrim. Kā stāsta muzeja Izglītības un informācijas nodaļas vadītājs Mārtiņš Mitenbergs, šogad iegādāti 10 kilometri lentīšu, kas pieejamas gan Rīgā, gan arī reģionos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Agrā pirmdienas rītā pirms mācībām Kara muzejā ar lentīšu locīšanu nodarbojās arī skolēni. “Šogad akcija uzstādījums ir “Uzdāvini lentīti”, kas ir aicinājums padomāt par līdzcilvēkiem, kuri paši nevar iegādāties vai dažādu dzīves apstākļu dēļ ir vientuļi un nav tik sociāli aktīvi,” skaidro Mitenbergs.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl