Komentāri

Turpinot savulaik “LNT” aizsākto tradīciju, valsts svētkus gaidot, pie apģērba piespraustu nēsāt sarkanbaltsarkano lentīti, arī šogad Latvijas Kara muzejā cilvēki aicināti salocīt savas lentītes un uzdāvināt tās tuviem cilvēkiem.

Lentīšu locīšana Kara muzejā sāksies jau šodien un turpināsies līdz pat Lāčplēša dienai, 11. novembrim. Kā stāsta muzeja Izglītības un informācijas nodaļas vadītājs Mārtiņš Mitenbergs, šogad iegādāti 10 kilometri lentīšu, kas pieejamas gan Rīgā, gan arī reģionos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Agrā pirmdienas rītā pirms mācībām Kara muzejā ar lentīšu locīšanu nodarbojās arī skolēni. “Šogad akcija uzstādījums ir “Uzdāvini lentīti”, kas ir aicinājums padomāt par līdzcilvēkiem, kuri paši nevar iegādāties vai dažādu dzīves apstākļu dēļ ir vientuļi un nav tik sociāli aktīvi,” skaidro Mitenbergs.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl