Komentāri
Patriotiski! Sirsnīgā video divās valodās svētkos sveic Daugavpils iedzīvotājus

Latvijas otrās lielākās pilsētās Daugavpils pie varas esošā Latgales partija savus iedzīvotājus sveic ar diviem sirsnīgiem video latviešu un krievu valodā. Abos video tiek uzsvērts, ka, neskatoties uz atšķirīgām valodām un uzskatiem, tikai kopā mēs varam izveidot spēcīgu valsti.

“Mēs runājam dažādās valodās, mums ir dažādas reliģijas un dažādi uzskati. Mēs dažādi veidojam savas dzīves, bet mums visiem ir viena valsts un tā mūs vieno,” teikts video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Esot uzticīgi Latvijai, mēs to padarām stiprāku – kopā mēs augam un tiecamies uz augšu, nebaidoties no grūtibām. Mēs kopā rūpējamies par tās neatkarīgu un attīstību. Mēs kopā esam atbildīgi par to, kādu valsti veidojam šodien un kādu to atstāsim mūsu bērniem,” teikts video.

Video var noskatīties šeit!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl