1 komentārs

Juglas dzīvnieku patversme Labās mājas izplatījusi aicinājumu atsaukties un pieņemt astoņgadīgo suņu vīru vārdā Patriks, kurš jau četrus gadus meklē sev mājas.

Suņuks patversmē nokļuva, kad viņa īpašnieks pazaudēja dzīvokli un savam sunim nenovēlēja bezpajumtnieka likteni. Lielā auguma suņu vīrs būs kārtīgs savu saimnieku draugs un krietns sargs. Patrikam ļoti patīk peldēties, grauzt kociņu, doties pastaigās, braukt ar automobili, spēlēties, cienīgi diedelēt kārumus. Tas nekas, ka suņuks augumā ir liels, viņam patīk mīļoties, patīk, ja pakasa aiz auss vai sānus. Patriks ir gudrs, apķērīgs un reizēm nedaudz spītīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja ieskatās Patrikā, tad viņā var sazīmēt šo to no franču briāra. Lai suņukam būtu skaists kažociņš, saimniekam šad un tad nāksies to kārtīgi izķemmēt, un Patriks neiebilst pret ķemmēšanos.

Skaties foto:

Suņu vīrs iepriekš mitinājies dzīvoklī, bet viņu var adoptēt uz privātmāju ar slēgtu pagalmu. Patriks ir nopietns suns. Svešiniekiem un pat lūgtiem viesiem ceļš netiks griezts. Savējos Patriks mīlēs no visas sirds. Suņu puika ir piemērots tikai cilvēkiem, kuriem ir bijusi iepriekšēja pieredze ar suņiem.

Lai gan Patriks jau ir cienījamā vecumā, tomēr suņu puikam ir diezgan aktīva sociālā dzīve patversmē. Puika ir apmeklējis suņu skolu kopā ar brīvprātīgo palīdzi, piedalījies labdarības foto akcijā 8 virs 8, publicējies žurnālā Astes, tāpat viņš ir galvenais labdarības orientēšanās sacensību Robins mežā suns. Bet tomēr ļoti ilgojas pēc mājām, kuras saukt par savām un pēc cilvēkiem, kurus saukt par savu ģimeni.

Skaties video ar Patrika piedzīvojumiem:

TOP komentāri

  • Lidija Ērgle
    +1 +1 0

    Lidija Ērgle

    Aktīvs,dzīvespriecīgs suns. Atpūtas braucienos var iztikt bez pavadiņas,kas ļaus visiem pilnvērtīgi atpūsties. Gudrs suns - tas ir vērtīgs draugs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl