Komentāri

Centralizēto eksāmenu tematu noplūšanu jau izmeklē policija, bet izglītības ministrs Kārlis Šadurskis pavēstījis, ka ir jau skaidrs, kurš to veica. To apliecina arī Valsts izglītības satura centra vadītājs Guntars Catlaks.

“Mēs esam veikuši dienesta pārbaudi. Mums ir samērā skaidrs, kurā brīdī, kurā eksāmenu sagatavošanas stadijā tas varēja notikt,” sacīja Catlaks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visa informācija ir nodota Valsts policijai, tādēļ Catlaks vairāk informācijas neatklāj. Viņš gan akcentē, ka situācija tagad ir diezgan skaidra un pauž to, ka eksāmeni noplūduši stadijā, kad eksperti darba grupā izstrādāja pēdējo eksāmena versiju. Viņš sacīja, ka grūti pateikt, kādi bija nopludināšanas nolūki – ja domrakstu tematus nopludina īsi pirms eksāmena, tas maz ietekmē eksāmena veicēja spējas izteikties.

“Kamēr eksāmenus veidos un ar tiem strādās dzīvi cilvēki, mēs nekad pilnīgi nevarēsim izslēgt no jautājumu loka cilvēcisko faktoru – godaprātu, ētiku,” sacīja Catlaks.

Video!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl