Komentāri

Centralizēto eksāmenu tematu noplūšanu jau izmeklē policija, bet izglītības ministrs Kārlis Šadurskis pavēstījis, ka ir jau skaidrs, kurš to veica. To apliecina arī Valsts izglītības satura centra vadītājs Guntars Catlaks.

“Mēs esam veikuši dienesta pārbaudi. Mums ir samērā skaidrs, kurā brīdī, kurā eksāmenu sagatavošanas stadijā tas varēja notikt,” sacīja Catlaks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visa informācija ir nodota Valsts policijai, tādēļ Catlaks vairāk informācijas neatklāj. Viņš gan akcentē, ka situācija tagad ir diezgan skaidra un pauž to, ka eksāmeni noplūduši stadijā, kad eksperti darba grupā izstrādāja pēdējo eksāmena versiju. Viņš sacīja, ka grūti pateikt, kādi bija nopludināšanas nolūki – ja domrakstu tematus nopludina īsi pirms eksāmena, tas maz ietekmē eksāmena veicēja spējas izteikties.

“Kamēr eksāmenus veidos un ar tiem strādās dzīvi cilvēki, mēs nekad pilnīgi nevarēsim izslēgt no jautājumu loka cilvēcisko faktoru – godaprātu, ētiku,” sacīja Catlaks.

Video!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl