Komentāri

Centralizēto eksāmenu tematu noplūšanu jau izmeklē policija, bet izglītības ministrs Kārlis Šadurskis pavēstījis, ka ir jau skaidrs, kurš to veica. To apliecina arī Valsts izglītības satura centra vadītājs Guntars Catlaks.

“Mēs esam veikuši dienesta pārbaudi. Mums ir samērā skaidrs, kurā brīdī, kurā eksāmenu sagatavošanas stadijā tas varēja notikt,” sacīja Catlaks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visa informācija ir nodota Valsts policijai, tādēļ Catlaks vairāk informācijas neatklāj. Viņš gan akcentē, ka situācija tagad ir diezgan skaidra un pauž to, ka eksāmeni noplūduši stadijā, kad eksperti darba grupā izstrādāja pēdējo eksāmena versiju. Viņš sacīja, ka grūti pateikt, kādi bija nopludināšanas nolūki – ja domrakstu tematus nopludina īsi pirms eksāmena, tas maz ietekmē eksāmena veicēja spējas izteikties.

“Kamēr eksāmenus veidos un ar tiem strādās dzīvi cilvēki, mēs nekad pilnīgi nevarēsim izslēgt no jautājumu loka cilvēcisko faktoru – godaprātu, ētiku,” sacīja Catlaks.

Video!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl