Komentāri

Pieņemts lēmums sākt vairāku simtu Latvijas tūristu nogādāšanu mājās no Ēģiptes kūrorta Šarmelšeihā.

To vairāku stundu garā sēdē nolēmušas par drošību atbildīgās iestādes. Patlaban Ēģiptes kūrortā  Šarmelšeihā mājupceļu gaida vismaz 400 tūristi no Latvijas. Daļai bija jāatlido uz Rīgu jau piektdien, bet drošības situācijas dēļ viņiem bija jāpaliek Ēģiptē. Ceļotāji ir izmitināti viesnīcās un pavadīs tur vēl vienu nakti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņiem piedāvāta viena nakts, kur tika izmitināti Tez Tour piedāvātā viesnīcā, klientiem, kas iegādājās tikai aviobiļetes bez viesnīcām, mēs piedāvājām vai nu kompensāciju, vai Tez Tour viesnīcās izmitināties,” teic tūroperatora Tez Tour pārstāve Marina Ulanova.

Latvijas tūristu nogādāšanu mājās rīt un parīt veiks lidsabiedrība airBaltic. Civilās aviācijas aģentūra saglabājusi spēkā aizliegumu lidojumiem uz Ēģiptes kūrortu Šarmelšeihu un patlaban nav iespējams prognozēt, kad tie tiks atļauti.

 

Skaties video:

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl