Komentāri

Patērētāji ir cietuši no elektrības tarifu izmaiņām, jo nav bijuši pietiekami informēti.

Pie šāda atzinuma trešdien nonāca Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzklausot uzņēmēju un lauksaimnieku organizāciju pārstāvjus, politiķiem tagad radušās bažas, ka elektroenerģijas cenu kāpuma dēļ uzņēmumi varētu izvēlēties citu elektroenerģijas piegādātāju vai pat pārcelt ražošanu uz kaimiņvalstīm.

Saeimas komisija uzdevusi Ekonomikas ministrijai sagatavot iedzīvotāju un uzņēmēju informēšanas plānu par izmaiņām elektroenerģijas patēriņā, tarifos un izmaksās, lai līdzīga situācija neatkārtotos ar obligātās iepirkuma komponentes finansēšanas modeli.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl