Komentāri
Pateicoties ASV atbalstam, jaunās telpās Maskavas forštatē ievācies NMPD brigāžu atbalsta centrs
Foto: LETA

No šaura dzīvokļa līdz plašām, strādāšanai piemērotām telpām – par šādu iepriecinošu darba vides nomaiņu ir gandarīti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādes darbinieki. Viņi tikuši pie jaunām telpām Maskavas forštatē. Darba vietas nomaiņa bijusi iespējama, pateicoties īpašai ASV atbalsta programma, kas šeit darbojas jau astoņus gadus.

Iepriekš Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāžu atbalsta centrs Maskavas forštatē mita divos dzīvokļos Lubānas ielā – tur lielā saspiestībā brigādes darbinieki gan gatavojās darbam, gan atpūtās starp izsaukumiem. Jaunās, svaigi remontētās telpas mediķiem darbu padarījušas patīkamāku, jo tās beidzot ir piemērotas 24 stundu darba režīmam, nodrošinot visu nepieciešamo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gan no darbinieku, operativitātes, pacientu pieejamības viedokļa tas ir svarīgi. Ja mūsu ārsti ir mierīgi, kas atbrauc izsaukumā, var daudz labāk aprūpēt pacientu, nekā tāds noguris un dusmīgs.

Telpas saremontētas un ātrās palīdzības automašīnu nojumes uzbūvēta, pateicoties ASV atbalstam. Amerikāņu bruņoto spēku virspavēlniecība sabiedroto valstīs īsteno speciālu civilās sadarbības programmu, novirzot naudu šādiem mērķiem. Piemēram, ar šīs programmas atbalstu remontēs ugunsdzēsēju depo Jelgavā un Valmierā, un bērnudārzs Silmalā. Šī centra izveidei amerikāņi piešķīra teju 800 000 eiro, klāt uzdāvinot arī vērtīgu ekipējumu.

Rīgā, – Purvciemā un Imantā, – ir vēl divi lielie brigāžu atbalsta centri, kas gaida remontu.Tos iecerēt remontēt nākamos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl