Komentāri
Pat televīzijas kameru klātbūtnē daudzi pamanās pārkāpt satiksmes noteikumus
FOTO: LETA

Vai autovadītāji pie dzelzceļa pārbrauktuvēm ir gana uzmanīgi? Atbilde šķiet viennozīmīgs nē. Pat daudzu televīzijas kameru un sērīga orķestra klātbūtnē daudzi pamanās atklāti pārkāpt satiksmes noteikumus. Tas pierādījās šodien Latvijas dzelzceļa rīkotajā akcijā par godu Dzelzceļa drošības dienai.

Drošas dzelzceļa šķērsošanas diena tiek atzīmēta 40 pasaules valstīs. Tās ietvaros tiek rīkotas  dažādas akcijas, kurās atgādina sabiedrībai, cik bīstami ir neuzmanīgi šķērsot dzelzceļa pārbrauktuvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas dzelzceļā atzīst, ka sabiedrība ar laiku kļūst apzinīgāka, un negadījumu skaits mazinās. Tomēr traģēdiju joprojām ir daudz.

Tikmēr pie Rīgas centrālās dzelzceļa stacijas interesenti varēja izmēģināt spēkus simulatorā – vai spēj pēc skaņas noteikt, no kuras puses tuvojas vilciens, jo redze šādās situācijās mēdz būt mānīga.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl